Sleduj nás

Prague Fight Night - Brunclík Daniel - Zukauskas Mantas

Prague Fight Night - Brunclík Daniel - Zukauskas Mantas

Jedním z duelů premiérového Prague Fight Nights je souboj ve střední váze mezi bojujícím policistou Danem Brunclíkem a litevským mladíkem Mantasem Zakauskasem. Ten se předvedl českému publiku na OKTAGONu 11 v Ostravě. Do zápasu s Jay Jay Gottwaldem šel jako velký outsider, ale svým výkonem všechny překvapil a byl blízko k překvapivému vítězství. Nejvíc zaujal uvolněným boxem a kvalitní obranou proti strhům. Celkovou bilanci má nyní 4 výhry a 1 porážku, kdy polovinu vyhraných zápasů ukončil KO a druhou polovinu submisí.

Bruno byl jedou z tradičních tváří XFN, se kterou spojil celou svou profesionální kariéru v MMA. Po výborném začátku před dvěma lety, kdy dokázal vyhrát třikrát za sebou, přišlo slabší období a naopak tři porážky v řadě. Na vítěznou vlnu se Brunclík dokázal vrátit na slovenské půdě. Na akci PCF 20 ukončil v prvním kole přesným kolenem Simona Michálka a upravil tím bilanci na 4 výhry a 3 porážky. Bruno je především výborný postojář, ale 50 % výher získal submisí.

I když bychom samozřejmě přáli českým barvám, musíme tentokrát vložit peníze na litevský talent. Bruno se v poslední době trápí a výhra nad slabým Michálkem to nemůže zakrýt, Zakauskas je proti němu komplexní fighter moderního střihu a pokud Brunclík netrefí opravdu šťastný úder, bude ho šikovný Litevec postupně rozebírat. Bruno bude mít navíc hendikep ve výšce i dosahu. Minule bral Mantas zápas v OKTAGONu jako short-notice týden před akcí, tentokrát bude mít za sebou plnohodnotnější kemp a výborné tempo i pohyb dokáže předvádět plná tři kola. Kurz na výhru Zakauskase je 1.55.

Přidejte se k Tipsportu zde, dostanete ihned 150 Kč zdarma a sázejte na bojové sporty!Další články