Sleduj nás

Podvod v hlavním zápase RedFace! Marek Podnikatel mě podplatil, abych mu to pustil, přiznal Kunštár

Podvod v hlavním zápase RedFace! Marek Podnikatel mě podplatil, abych mu to pustil, přiznal KunštárFoto: RedFace

Marek Podnikatel sice ovládl hlavní zápas druhého turnaje RedFace, ale dost možná to nebylo zaslouženě.

Závěr sobotního večera dostává hodně velkou kaňku. Marek Podnikatel si na konto připsal rychlou a poměrně přesvědčivou výhru, když hned na začátku prvního kola přenesl boj na zem, kde zúročil své kilogramy a svého soupeře Petra Kunštára umlátil na TKO. Tento průběh byl ale příliš hladký na to, aby údajně byl pravdivý. 

„Řeknu to na rovinu, já se Markovi vzdal, protože jsem ho litoval, že má křivou držku. Tak mi ho bylo líto, když škemral na hotelu, abych mu to pustil. Dal mi čtyři tisíce korun a slíbil, že po zápase mi dá další,“ prozradil našemu webu Petr Kunštár.


„Teď, když vidím, co je to za koště, mám chuť si to s ním dát ještě jednou. Když vidím, co rozjel, jak se naparuje a jak všechny ponižuje, a to včetně mě, když jsem mu to pustil, tak s ním přestávám mít slitování,“ říkal Petr, který jinak ze svého soupeře údajně žádné nebezpečí necítil a necítí.

„Jeho největší nebezpečí plynulo z jeho smradu. Stokilový soupeř, který se ani neumyl. Jeho rány mi nic nedělaly, ale ten smrad mě ničil. To je tak jediné… A mě by neporazil. Stejně tak by neporazil Diega Kotlára, kterého teď vyzval. Na to si klidně vsadím sto tisíc. On jen potřeboval, aby ho lidé viděli vyhrát, aby mohl vypadat relevantně,“ prohlásil.


Zvědavost nám nedala, spojili jsme se s RedFace, která nám potvrdila, že Marka Podnikatele skutečně kvůli této aféře propustila ze svých řad. Marek by teď rád zkusil své štěstí u Clashe, kde vyzývá právě zmiňovaného Diega Kotlára, zatímco Kunštár hodlá zůstat u současného chlebodárce.

„U RedFace mám domluvený zápas hned na listopad, ale proti komu to bude, to nechám na osudu,“ doplnil Péťa Kunštár, s nímž je nyní nejvíce skloňovaný takový Vašek Flachs alias Král Berouna, se kterým se pravidelně už několik dlouhých měsíců pošťuchuje na internetu.Další články