Sleduj nás

Po zápase s Bendou všechny kritiky vyzvu a zmlátím, pohrozil Diego Kotlár

Po zápase s Bendou všechny kritiky vyzvu a zmlátím, pohrozil Diego KotlárFoto: Clash of the Stars

Nesmějte se, nekritizujte se, nebo uvidíte. „Profesionální“ bojovník a budoucí šampion těžké váhy OKTAGONu MMA pohrozil, že si vezme všechny kritiky do klece. A věřte, že se vám to nebude líbit.

Jan Diego Kotlár je muž na svém místě. Jeho bohaté pouliční a basmanské zkušenosti dlouhá léta trouchnivěly v tichém koutu hanušovické ubytovny, až se náhle ozvala organizace Clash of the Stars a dala mu životní příležitost souboje s Karlosem Bendou.

Diego jde do této bitvy s posláním, že pomstí svého bratra Jaroslava Kotlára (se kterým nemá žádné rodinné vazby, ale i tak je to jeho bratr) a jakmile opráší svoje dovednosti, tak rovnou zaklepe na brány OKTAGONu MMA a bude očekávat smlouvu i od nich.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Nadávky na rodinu

Aby Diego na sebe co nejvíce upozornil, začal nadávat do rodiny a zejména mamince svého soupeře Karlose Bendy slíbil ten největší sexuální zážitek, na který jen tak nezapomene.

Při takovém chování se není čemu divit, že se proti hanušovickému Terminátorovi začali stavět lidé a mnozí z nich se vyjadřovali opravdu drsným způsobem. Protože je však Jan Kotlár člověkem, který má horkou krev, neváhal všem kritikům tyto údery vracet. A co víc, všechny si je hned po Bendovi prý vezme do klece.


Nikdo neuteče

„Vy všichni, co nadáváte, vysmíváte se mi nebo mě nějakým způsobem ponižujete, tak vás si najdu a začnu vás postupně všechny vyzývat. Protože vy nejste nic, jen internetoví hrdinové, ale kdybyste mě potkali ve skutečnosti, byli byste takhle malincí (ukazoval prsty na délku dvou centimetrů).

Takže vy všichni močky, co nezvládnete udělat ani jeden klik a nevydržíte ani třicet vteřin u pytle, a to máte šedesát kilogramů, ale máte čas mě řešit, tak vězte, že až budu mít po zápase s Bendou, tak vás začnu vyzývat. A budu navštěvovat veškeré gymy a dám vám ochutnat svoje granáty. To vám garantuji,“ vzkázal Diego Kotlár prostřednictvím streamu na svém facebookovém účtu.

Do Clashe jde jako profesionál

„Podepsal jsem s organizací Clash of the Stars (nebo jak Diego píše ‚Cleš of té star‘) profesionální smlouvu, a tak do boje vstoupím jako profesionál. Jdu do toho se srdcem bojovníka a toho Bendíka vám zruším, to se nemusíte bát," přidal Terminátor Kotlár s tím, že ihned potom si půjde pro titul v OKTAGONu. Takže se určitě máme na co těšit. Další články