Sleduj nás

Pirát: Vémola nechal v boji všechno. Bohužel pro něj to na Kincla nestačilo

Pirát: Vémola nechal v boji všechno. Bohužel pro něj to na Kincla nestačiloFOTO: OKTAGON MMA

Samuel Pirát Krištofič se musel zastat poraženého Vémoly, ale zároveň přiznal, že i kdyby věděl, jaký je stav skóre, na lepší taktiku by se nezmohl.

Terminátor tvrdil, že kdyby jen tušil, že prohrává, tak začne hrát vabank a i za cenu knokautu na Kincla vlétne a udělá cokoliv, aby dosáhl ukončení. Jelikož mu ale vlasntí roh předložil mylné informace, které zněly, že Karlos vede, tak se k nějaké změně taktiky ani neuchýlil. Proto jej pak výsledek bodových rozhodčích natolik opařil.

„Já teda vůbec nechápu, jak si jeho roh mohl něco takového myslet," divil se Pirát Krištofič. „Přijde mi to jako úlet. Stejně si ale nedokážu představit, že by Karlos začal v pátém kole dělat něco jiného než to, co předváděl do té chvíle. Podle mě nechal v boji všechno. Bohužel pro něj to na Kincla však nestačilo,“ řekl s ohledem na zápas, po jehož výsledku je jasné, že se Karlos už žádným šampionem střední váhy OKTAGONu jen tak nestane.


Teď tuto skutečnost zřejmě ale i on sám vstřebává. Jeho tvář, pokud tam není žádná zlomenina, se bude tři týdny hojit, než nabude klasického vzhledu. Terminátor si navíc potřebuje utřídit myšlenky, a tak na sociálních sítích či veřejnosti nebude nějaký čas vystupovat.

„Až se Karlos uklidní, přijde na to, že se žádná tragédie nestala. Prohrál s úřadujícím šampionem, bojovníkem z první padesátky světového žebříčku. Karlosovi dál zůstává pás polotěžké váhy, v níž ho navíc čeká odveta s Attilou Véghem. Myslím si, že tenhle zápas se uskuteční. Organizaci i jim oběma totiž nabízí jen samé benefity,“ svěřil se serveru kaocko slovenský bojovník.


Teď je jen otázkou, jak moc zodpovědný Vémola ke svému slibu, že už znova do osmdesát čtyřky neshodí, bude. Možná kdyby se našlo řešení nějakého „catchweight“ mezi střední a polotěžkou vahou, tak by zvážil duel s Pirátem, o který dlouhou dobu v minulosti usiloval.

„Náš zápas visel ve vzduchu dost dlouho, lidé by ho chtěli vidět. Zase ale říkám, že člověk by měl poslouchat své tělo. Dělat věci prospěšné zdraví. Pokud je pro Karlose 84 už moc, je dobře, že se rozhodl v téhle váze dál nepokračovat. My všichni bychom to měli respektovat,“ dodal Pirát, který se zřejmě smířil s tím, že i po mnohaletém řešení jeho souboje s Karlosem na něj možná nikdy nedojde.


Další články