Sleduj nás

Petr Kareš vs. Samuel „Pirát“ Krištofič: XFN plánuje návrat s velkým trhákem pro fanoušky

Petr Kareš vs. Samuel „Pirát“ Krištofič: XFN plánuje návrat s velkým trhákem pro fanoušky

Petr Kareš hledal trhák pro znovuzrození své společnosti a jeden takový opravdu našel. Po neúspěšné výzvě Karlosovi Vémolovi přichází úspěšná jednání s Pirátem Samuelem Krištofičem, který v rámci jednoho zápasu opustí Oktagon a vydá se vzkřísit řady kdysi slavné organizace.

Petr Kareš již na své konferenci s krycím názvem „Never Give Up“ sdělil, že hodlá bojovat. Tím myslel nejen za celou organizaci, ale i za sebe nebo fanoušky, kterým stále dluží peníze za lístky. Jednou z možností, jak jim to může splatit, je to, že sám nastoupí do ringu. A to opravdu udělá.

„Dnes (pátek) jsme se s Karešem viděli. Dohodnuté to je, nevím, co by se muselo stát, aby z toho sešlo,“ potvrzoval pro server idnes.cz Samuel Krištofič pikantní plány, jež by se měly uskutečnit ještě v rámci tohoto roku.

Ani Pirát si momentálně neprochází lehkým obdobím. Ještě před zápasem s Robem Pukačem podstoupil magnetickou rezonanci, která ukázala, že má posunuté dva obratle. Pokud se to do dvou měsíců dechovým a cíleným cvičením nezlepší, bude muset na operaci, která ho doopravdy vyřadí na dlouhou dobu ze hry.


Důvod, proč kývnul na zápas s Karešem, jsou jednoznačně finance. „Přišla zajímavá nabídka. Soupeře si nevybírám. Prostě potřebuju zaplatit účty a tohle vyhrálo,“ vysvětloval slovenský bijec, pro něhož je stand-up jediným způsobem, jak se do boje může zapojit. Pro wrestling mu již záda nedovolí takovou zátěž.

Největším překvapením je, že se nakonec souboj Piráta s Karešem neuskuteční pod taktovkou K1, jak se zprvu spekulovalo, nýbrž pod pravidly drsného barmského boxu, jemuž vévodí všechny možné údery, včetně těch hlavou. Zápasníci v něm navíc ani nenosí rukavice.

„Začínal jsem s thajským boxem, barmský box jsem vždy obdivoval a chtěl ho vyzkoušet. Teď kvůli zranění nemůžu působit v MMA, tak se hodně těším,“ uváděl Krištofič na stránkách idnes.cz. „Bez rukavic jsem se pral už jako malý na ulici. Z mládí zkušenosti mám, teď to navíc bude podle pravidel. Připravím se jako sportovec a podám co nejlepší výkon. Místo obav se těším,“ doplňoval. Další články