Sleduj nás

Petr Kareš vs. Samuel „Pirát“ Krištofič: XFN plánuje návrat s velkým trhákem pro fanoušky

Petr Kareš vs. Samuel „Pirát“ Krištofič: XFN plánuje návrat s velkým trhákem pro fanoušky

Petr Kareš hledal trhák pro znovuzrození své společnosti a jeden takový opravdu našel. Po neúspěšné výzvě Karlosovi Vémolovi přichází úspěšná jednání s Pirátem Samuelem Krištofičem, který v rámci jednoho zápasu opustí Oktagon a vydá se vzkřísit řady kdysi slavné organizace.

Petr Kareš již na své konferenci s krycím názvem „Never Give Up“ sdělil, že hodlá bojovat. Tím myslel nejen za celou organizaci, ale i za sebe nebo fanoušky, kterým stále dluží peníze za lístky. Jednou z možností, jak jim to může splatit, je to, že sám nastoupí do ringu. A to opravdu udělá.

„Dnes (pátek) jsme se s Karešem viděli. Dohodnuté to je, nevím, co by se muselo stát, aby z toho sešlo,“ potvrzoval pro server idnes.cz Samuel Krištofič pikantní plány, jež by se měly uskutečnit ještě v rámci tohoto roku.

Ani Pirát si momentálně neprochází lehkým obdobím. Ještě před zápasem s Robem Pukačem podstoupil magnetickou rezonanci, která ukázala, že má posunuté dva obratle. Pokud se to do dvou měsíců dechovým a cíleným cvičením nezlepší, bude muset na operaci, která ho doopravdy vyřadí na dlouhou dobu ze hry.


Důvod, proč kývnul na zápas s Karešem, jsou jednoznačně finance. „Přišla zajímavá nabídka. Soupeře si nevybírám. Prostě potřebuju zaplatit účty a tohle vyhrálo,“ vysvětloval slovenský bijec, pro něhož je stand-up jediným způsobem, jak se do boje může zapojit. Pro wrestling mu již záda nedovolí takovou zátěž.

Největším překvapením je, že se nakonec souboj Piráta s Karešem neuskuteční pod taktovkou K1, jak se zprvu spekulovalo, nýbrž pod pravidly drsného barmského boxu, jemuž vévodí všechny možné údery, včetně těch hlavou. Zápasníci v něm navíc ani nenosí rukavice.

„Začínal jsem s thajským boxem, barmský box jsem vždy obdivoval a chtěl ho vyzkoušet. Teď kvůli zranění nemůžu působit v MMA, tak se hodně těším,“ uváděl Krištofič na stránkách idnes.cz. „Bez rukavic jsem se pral už jako malý na ulici. Z mládí zkušenosti mám, teď to navíc bude podle pravidel. Připravím se jako sportovec a podám co nejlepší výkon. Místo obav se těším,“ doplňoval. 



Další články

Tyson Fury si dává na čas. Před bitvou s Joshuou vyhlíží dalšího soupeře

„Máme podepsáno a jsme připraveni vyrazit, přesto bychom si přáli ještě jeden přípravný duel,“ prohlásil nečekaně manažer britského boxera Spencer Brown, čímž do plánovaného souboje gigantů vnesl novou vlnu nejistoty. Třebaže se fanoušci upínají k listopadovému termínu, Tyson Fury hodlá v červenci znovu prověřit svou formu pod dohledem streamovacího giganta Netflix.

Tyson Fury si dává na čas. Před bitvou s Joshuou vyhlíží dalšího soupeře

Půlmilionová krádež, statisícové dluhy a podnikání načerno: FatDadův morální maják shořel v prázdné lednici

„Nemám živnost, všechno dělám načerno a na policii jít logicky nemůžu,“ svěřil se v nedávném telefonátu internetový tvůrce Patrik Goutaib a odstartoval nevyhnutelný pád vlastní pečlivě budované masky. Za oponou dojemných fotografií prázdné lednice a utrápeného otce samoživitele se ukrývá propletenec temných manipulací a statisícových dluhů. Vítejte ve světě člověka kárajícího dlužníky, zatímco on sám z důvěřivých žen bez milosti ždímal poslední úspory.

Půlmilionová krádež, statisícové dluhy a podnikání načerno: FatDadův morální maják shořel v prázdné lednici