Sleduj nás

Pche, nějaký Pirát. Porazím ho devětkrát z deseti zápasů, vysvětluje Vémola, proč nemá o odvetu zájem

Pche, nějaký Pirát. Porazím ho devětkrát z deseti zápasů, vysvětluje Vémola, proč nemá o odvetu zájemFoto: OKTAGON MMA

Když je Karlos Vémola v tak dobrém rozmaru, fanoušky zajímalo, zdali by nechtěl napravit své zaváhání proti Pirátovi Krištofičovi. 

„Terminátor“ si užívá první dny zasloužené penze a rozhodně na svém statusu nechce nic měnit. Navléknout rukavice jej donutí pouze Attila Végh, takže narážky jeho svěřence se absolutně míjejí účinkem.

Karlos Vémola se hned v pondělí objevil ve svém domovském Reinders Gymu. Tentokrát se ovšem nemusel ani převlékat, protože dorazil jako čerstvý důchodce, který bude u klece už jen kibicovat. Role mentora mladších bojovníků bude pro extrémně zkušeného bijce jako dělaná. Stejnou úlohu přijal i Attila Végh, který se posledních pět let nikam nehnal a předával zkušenosti ve své trnavské tělocvičně.

Pod Spartakus Fight Gym patří i poslední Vémolův přemožitel Pirát Krištofič. Slovenský bojovník už se vrátil z reality show do skutečného světa a nenechal si ujít souboj svého mentora s bývalým soupeřem.

„Attilko můj, co jsi mi to udělal? Můj nebohý tiket. Panenko, mně se chce brečet,“ reagoval Pirát na výsledek Odvety století. Následně ovšem našel alespoň jedno pozitivum.


„Jak říká moje babička, všechno zlé je k něčemu dobré. Teď jsem vlastně jediný Čechoslovák, který s Karlosem bojoval a nikdy neprohrál,“ popíchnul „Terminátora“, který od čtyřiatřicetiletého Slováka inkasoval knokaut hned v úvodním kole.

Pokud mělo rýpnutí vyvolat u Karlose touhu po srovnání skóre, minulo se těžce účinkem. Vémola je s tímto dílčím neúspěchem úplně v míru a díky podpoře fanoušků se v porážce nebabral příliš dlouho.

„Já tu prohru skousnu už jen proto, že byla první v životě, přes kterou jsem se přenesl tak snadno. Zrovna mi totiž vycházel film a já dostal na každé premiéře takovou podporu od fanoušků, jako by se nic nestalo. Stejně si myslím, že bych nad Pirátem vyhrál devět zápasů z deseti. Kdybych ho teď porazil, tak je to vyrovnané a mluví se o trilogii. Takhle bych neskočil nikdy,“ nenechal se Karlos vyprovokovat a Piráta přes sociální sítě odmítl.


Jediná trilogie, které se tedy máme šanci dočkat, je s Attilou Véghem. Obě legendy navíc v posledních rozhovorech potvrdily, že je třetí zápas zajímá a vše tak záleží na Oktagonu, který znovu musí sáhnout pořádně hluboko do své kasy, aby oba borce zaplatil.

„Osobně jsem nečekal, že bude ten druhý zápas tak vyhajpovaný a zajímavý. Navíc teď lidé vidí, že se umíme pozabíjet navzájem. Trilogie tak dostává úplně jiný rozměr. Určitě si k tomu s Palem a Ondrou sedneme a probereme to. Když to bude, tak maximálně do roka, protože potom už to postrádá smysl,“ potvrdil Attila ve svém živém vysílání, že z jeho strany bude snaha o dohodu jasná.


Další články