Sleduj nás

Patrik Kincl odpověděl, zdali se dočkáme trilogie s Vémolou

Patrik Kincl odpověděl, zdali se dočkáme trilogie s VémolouFOTO: OKTAGON MMA

Při nerozhodném stavu série bývá zvykem, že si to bojovníci mezi sebou dají ještě jednou. Bude tomu tak i nyní?

Vzhledem k tomu, jak se ta krev mezi oběma bojovníky pořád vaří, tak bychom se tomu divit nemohli. Bohužel se ale Vémola zapřísáhl, že do střední váhy po tak náročném shazovacím procesu již nevkročí, což znamená, že by se Kincl musel znovu obětovat a poskočit o divizi nahoru…

Chce se mu ale něco takového vůbec podnikat?

„Upřímně na to nemám náladu,“ reagoval Patrik během víkendu na svém Instagramu.„Pořád jsou kolem té bitvy takové divné emoce. Celou přípravu to bylo strašně negativní. I Oktagon to takhle promoval. Rád bych z toho kolotoče aspoň na nějakou chvíli vyskočil,“ oznámil s tím, že nyní nad nějakou trilogií příliš neuvažuje. Po nějakém čase tedy budeme moudřejší.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Trilogie nicméně není otázkou jen pro Patrika, musel by se za ní trochu více hnát i sám Terminátor, který se nechal slyšet, že má před sebou poslední bojový půlrok, načež pověsí rukavice na hřebík.

„Umím si přiznat, že to moje tělo už nedává. Kluky, které jsem dříve porážel, již nedokážu porazit. Nedokážu dominovat. Každá jízda jednou končí a tohle byla velká jízda,“ prohlásil Vémola v nedávném ostře sledováném Fight Cast One podcastu.


Z Karlosova postoje navíc také není tolik cítit, že by se do třetího měření sil nějak vyloženě hnal. Naopak spíše vůbec nepočítal s tím, že by měl prohrát druhý souboj, ve kterém už několikrát zpochybnil výrok bodových sudích, kteří mu v celkovém součtu nedali prakticky ani jedno kolo.

„Podle starých pravidel bych jednoznačně vyhrál. Já jsem dělal zápas a vytvářel tlak. Frajer měl jen zadek na kleci 25 minut. Neměl nic na to, aby si mě otočil anebo aby ustoupil a využil svůj striking...,“ ohrazoval se proti výsledku, se kterým však už teď jen tak něco neudělá.


Další články