Sleduj nás

Patrik Kincl: Nejprve si vyslechnu nabídku Oktagonu, pak od KSW. Rozhodnu se po zápase!

Patrik Kincl: Nejprve si vyslechnu nabídku Oktagonu, pak od KSW. Rozhodnu se po zápase!FOTO: OKTAGON MMA

Šampion střední váhy si musí momentálně připadat jako pořádně horké zboží. „Inspektor“, který je jedničkou P4P žebříčku Oktagonu, je momentálně v hledáčku polské organizace KSW, která enormně touží po přetáhnutí hradeckého bojovníka.

Již tento víkend se v Ostravě uskuteční turnaj Oktagon 54, který má jako svůj vrchol naplánovanou bitvu o titul střední váhy. Nezpochybnitelný šampion Patrik Kincl bude chtít potvrdit svoji pozici před držitelem dočasného opasku Piotrem Wawrzyniakem. Polák za „Inspektora“ musel zaskočit v prosincové O2 areně, a i když nastupoval jako outsider, dokázal si demolicí Vlasto Čepa sjednat patřičný respekt.

„Všechno ladím k tomu, aby to byl v sobotu koncert. Dieta v téhle fázi je už náročná, jsem hodně kaloricky podseknutý. Soustředím se teď hlavně na specifické tréninky. Sparingy, ostré drily a lapy. Nechci být vyřízený po silovce,“ přiblížil Patrik, jak vypadají poslední dny šampionské přípravy. Vše je navíc komplikovanější, protože se Kincl vrací po nepříjemné zlomenině v obličeji.


„Slyšel jsem příběhy o tom, jak se zlomená očnice lidem často špatně hojí. Já musím říct, že po většinu kariéry mám štěstí v neštěstí. Když už chytnu nějaké zranění, tak se mi dobře hojí. Bez komplikací to bylo i v tomto případě. Proto jsem se rozhodl jít do zápasu tak narychlo. Doufám, že mě to nějak extra neovlivní. Po zlomenině jsem měl jen týden pauzu, a pak jsem se už vrátil do tréninku,“ prozradil „Inspektor“, že si rozhodně neužil klidné svátky, ale vše podřídil rychlému návratu.

Ať už sobotní duel dopadne jakkoliv, Patrik se nevyhne zásadnímu rozhodnutí o své budoucí kariéře. V Oktagonu mu totiž končí smlouva a jeho podpis na kontraktu by rádo vidělo hned několik zájemců.


„Nabídky chodí. Otevřeli jsme prodloužení smlouvy s Oktagonem. Do toho se mám setkat se zástupci KSW. Oktagon mě trochu tlačí, ale já se před zápasem nejsem schopný rozhodnout. Jsem v dietě a občas neumím ani spočítat, kolik bude stát nákup a kolik mi mají vrátit! Nebudu dělat tak zásadní rozhodnutí teď před zápasem!“


Další články