Sleduj nás

Pákistánský Hulk řádil v ringu. Proti jeho 400kilovému tělu neměli ani 2 soupeři žádnou šanci

Pákistánský Hulk řádil v ringu. Proti jeho 400kilovému tělu neměli ani 2 soupeři žádnou šanciFoto: Wrestling Revolution Global

Nejsilnější muž planety Khan Baba má za sebou další zápas v ringu, ve kterém dle očekávání opět nenašel konkurenci.

Muž, který po sobě každým krokem zanechává stopy jako dinosaurus, zavítal k titulovému zápasu wrestlingové organizace Wrestling Revolution Global (WRG), ve které měl za úkol hájit opasek šampiona. Protože ovšem v jeho váhové kategorii (údajně 420 kilogramů) nikdo nepůsobí, kompenzovala si organizace tento deficit větším počtem soupeřů.

„Rozumím tomu, že je proti nejsilnějšímu muži planety obtížné najít vhodného soupeře. Chtěl jsem Martyna Forda, chtěl jsem Eddieho Halla, ale nakonec jsem skončil s těmito dvěma svačinami. Cením si jejich odvahy, ale samy pochopily, že na mě nemají. Na mě nemá nikdo. Doufám, že se Eddie Hall a další dívají, protože aspoň vidí, jak by dopadli!“ chrlil Hulk po zápase.


Sebevědomí tomuto bojovníkovi určitě nechybí, přesto je nutné podotknout, že se pod tou obrovskou skořápkou nachází nejspíše běžný člověk, který je postavou dost podobný Sajadovi Gharibimu, tedy Íránskému Hulkovi. Ten byl oproti Khan Babovi znám zejména díky svému umění s grafickými programy, ve kterých si upravil postavu, aby připomínala nadlidskou bytost.

Pákistánský Hulk Photoshop používat nemusí, vymyslel si to jinak. A tento kostým, jenž jej dělá neuvěřitelně mohutným, mu umožňuje vysílat podobně sebevědomé hlášky, jako byly například ty, jež zazněly na pozápasové tiskové konferenci.


„Protože už jsem šampionem organizace WRG, rád bych tímto vyslal zprávu do světa a nabídl se těm největším zvířatům na trhu, aby o mě projevila zájem. Samozřejmě za předpokladu, že se nebudou bát, že tam sežeru všechny jejich šampiony. Vážím 420 kilo a soupeř musí přistoupit na tu podmínku, že zápas se mnou nemusí ustát ve zdraví,“ pravil Khan Baba.

„Samozřejmě bych byl nejraději, kdyby mě oslovila Finishers Championship, kde bych mohl čelit podobným strongmanům, jako jsem já. Na mrtvý tah utáhnu 500 kilo, což je mnohem více, než zvládne kdokoliv jiný. Jsem ten nejsilnější člověk na světě a trhám všechny možné silové rekordy. Jsem rád, že tím všechny štvu, snad díky tomu ostatní dostanou odvahu se mi postavit!“ uvedl Hulk.Další články