Sleduj nás

O’Malley: Žádná šance, že by mě Garbrandt mohl kdy porazit

O’Malley: Žádná šance, že by mě Garbrandt mohl kdy porazit

Aktuálně stoupající hvězda vs. bývalý bantamový šampion, který opět našel svou ztracenou formu. To je zápas, o němž se v posledních dnech dost nahlas diskutuje a pár zvučných jmen dokonce volá po tom, aby jej UFC opravdu uskutečnilo.

Sean O’Malley i Cody Garbrandt společně vystoupili na turnaji UFC 250, kde své soupeře zakončili na KO a podepsali se tak pod nejvýraznější „highlighty“ tohoto galavečeru.

Oba bojovníci mají nyní své plány. Cody (současná pětka žebříčku bantamové váhy) vyhlíží někoho ze špičky, zatímco „Sugar“ (nová patnáctka žebříčku) se touží do té elitní skupinky teprve dostat.

„Chci jít nahoru a stát se šampionem, ale i tak cítím, že duel s Codym je něčím, co mě v budoucnu stejně čeká,“ reagoval ve vysílání TMZ Sports O’Malley.

Zároveň se nebál si s velkým časovým předstihem tipnout výsledek. „Na sto procent bych vyhrál na KO. Chci říct, že se Garbrandt v posledním souboji viditelně zlepšil a určitě je to náročný protivník, protože každý, kdo vysílá takové bomby, musí být velmi nebezpečný, ale já cítím, že jsem dostatečně přesný, chytrý a zkušený na to, abych ho knokautoval,“ zmiňoval.


Kdyby mu tedy nabídka k tomuto utkání přistála na stole, bez váhání by ji přijal. „Šel bych do toho, ale neexistuje šance, že by do toho šel i Cody. Je to pro něho jistá prohra, a proto se tomu raději určitě vyhne,“ snažil se pošťouchnout bývalého šampiona.


Další články