Sleduj nás

Oktagon - Torok Gabriel - Bartek Ivan

Oktagon - Torok Gabriel - Bartek Ivan

OKTAGON Underground nám na svém čtvrtém galavečeru nabídne první zápasy ve slovenské části pavouka těžké váhy. Jedním ze dvou duelů bude souboj mezi kickboxerem Ivanem Bartekem a navrátilcem ze sportovního důchodu Gabrielem Törökem. 

Ten se v pouhých devětadvaceti letech po sérii porážek rozhodl ukončit kariéru a věnovat se rodinnému životu. Z penze jej ale vytáhl projekt Underground, ve kterém věří, že může svou kariéru resuscitovat. Jenže osud a Ondra Novotný mu hned pro první zápas přihráli soupeře, přes kterého povede cesta jen velmi těžko. 

Ivan Bartek vlastnící tituly WKU a WKF se nám předvedl například v souboji s Vasilem Ducárem, se kterým prohrál těsně na body. Lépe se mu vedlo s matadorem Petrem Vondráčkem, toho na galavečeru v Popradu porazil vcelku jasně na body. 


V tomto souboji bude mít proti Törökovi znatelnou výhodu ve výšce i dosahu. Török navíc nastupoval převážně ve střední váze, takže limit do sto kilogramů se v jeho případě zdá stejně špatnou volbou jako například u Jay Jaye Gottwalda. Bartek je pro nás jasný favorit a sázka v kurzu 1.55 na jeho výhru je největší jistotou na celé kartě Undergroundu 4.


Další články