Sleduj nás

Oktagon - Šormová Magdalena - Bledá Tereza

Oktagon - Šormová Magdalena - Bledá Tereza

Ženské finále OKTAGONu Underground přináší na české straně nejednu zajímavou hádanku. Ta největší je, jestli dokáže Tereza Ronda Bledá zopakovat výborný výkon ze semifinále a po Lucii Pudilové vyřídí další velezkušenou soupeřku.


Další otázkou je, jak velký handicap bude mít Magdalena Šormová po oficiálním vážení. Svěřenkyně Dana Bartáka chodí obvykle váhovou kategorii do dvaapadesáti kilogramů a je o ní známo, že příliš neshazuje. Bledá je klasická „šedesátka“ a pokud bude mít v zápase například o osm kilogramů více, bude to s jejím silovým stylem obrovská výhoda. Šormová může na oplátku nabídnou bohaté zkušenosti z těžkých zápasů, které absolvovala v ukrajinské WWFC nebo v Invicta FC.


Šormová Magdalena vs. Bledá Tereza ve finále Oktagon UndergroundObě zápasnice měly v prvním kole stejnou strategii, naházet svou soupeřku a tím získat body potřebné k vítězství. Magdalena Šormová se s podobnou taktikou bude ve finále prosazovat jen velmi těžko. Tereza Bledá bude silnější a rozhodně má obranu proti strhům na úplně jiném levelu než postojářka Dvořáková. Pokud se bude souboj odehrávat v postoji, bude mít Bledá jistě výhodu díky většímu dosahu. Očekáváme dlouhý takticky svázaný zápas, který na body těsně urve budoucí hvězda českého MMA Ronda Bledá. Kurz na její výhru je 1.67.


Další články