Sleduj nás

Oktagon poprvé hostí Pardubice! Prime 4 přináší zajímavou fight card

Oktagon poprvé hostí Pardubice! Prime 4 přináší zajímavou fight card
Organizace OKTAGON se vydává dobývat nová území. Konkrétně se jedná o město perníku Pardubice, kde se uskuteční nejbližší turnaj s názvem OKTAGON Prime 4.

Šéfové největšího tuzemského MMA ansámblu se dušují, že označení Prime je pouze proto, že poslední turnaj roku OKTAGON 30 musí být stylově datován k 30.12.

Karta pardubické akce tomuto tvrzení začíná odpovídat a plní se zajímavými souboji. Hlavní událost večera si pro sebe ukradl ACB veterán Filip Macek. Legenda českého bantamu se čtyřiceti zápasy na kontě, se pokusí vybojovat titul, který mu již jednou proklouzl mezi prsty.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


Soupeřem mu bude sympatický Švéd Jonas Magard. Devětadvacetiletý Shark je stylově hodně podobný Mácovi a tak nás pravděpodobně čeká vyrovnaná pětikolová válka.

Druhou nejsledovanější událostí bude odveta mezi Pudilovou a Waliczek. Lucka se přestěhovala do Irska, kde ladí formu pod vedením Johna Kavanagha ve známém SBG. Waliczek si na jedinou Češku v UFC hodně věří a chce dokázat, že je lepší bojovnicí než příbramská Kulka.


Pardubická Enteria Aréna uvidí i odložený zápas mezi Kohoutem a Fodorem. Fero minule nezvládl udělat váhu a při následném nabírání lehce zkolaboval. Matouš je nažhavený dlouhou přípravou a chce utnout Fodorovu sérii a vykročit k vrchním patrům lehké váhy.Velvyslanec ruské RCC Arthur Karavaev přijede prověřit Slávistu Matúše Juráčka. Arthur trénuje ve známém gymu Arkhangel Mikhail spolu s Ragozinem a Kurbatovem, takže je jasné, že dorazí s jasnou ambicí vyhrát. Juráček zatím v OKTAGONu neprohrál, ale tentokrát to bude mít extrémně těžké.


Poslední ohlášený zápas musel potěšit snad všechny fanoušky pořádné štípané. Christian Jungwirth je válečník tělem i duší, a i když se mu výsledkově tolik nedaří, vždy přinese strhující podívanou.

Denis Farkaš je v dobrém slova smyslu podobný blázen a rozhodně si pro svůj návrat po zranění kolene nevybral nic lehkého. Srážka těchto dvou milovníků násilí musí aspirovat na zápas večera.

Z dalších potvrzených borců se mluví o Bahníkovi, Xavierovi nebo Bryczekovi. Velký comeback také čeká místního strážce zákona Jukeboxe Pokorného. Ten si po třech letech opět nandá rukavice a zkusí navázat na své krásné zápasy s Buchingerem nebo Machaevem.

Akce se koná 6.11. a lístky jsou zatím k dostání v síti Ticketportal. Pokud dorazíte včas, možná potkáte i místní celebritu Pepu Jarkovského.

Další články