Sleduj nás

Oktagon - Pešta Viktor - Kyle Mike

Oktagon - Pešta Viktor - Kyle Mike

Další velké jméno československé MMA scény čeká premiéra v organizaci OKTAGON. Viktor Pešta se po konci v UFC vrátil do zápasového kolotoče v ruské Fight Nights Global, kde si opět zvedl sebevědomí a dvakrát zvítězil. Díky tomu přišla velká šance, což byl zápas s hvězdným a opravdu zlým chlapcem - Alexanderem Emelianenkem. Bratr legendárního Fedora po vlažném prvním kole šlápl na plyn a nejenže Viktora drsně ukončil, ale na cestu mu přidal tříštivou zlomeninu nosu. Toto nepříjemné zranění si vyžádalo skoro roční pauzu a nejlepší těžká váha, kterou naše země disponuje, se vrátila do akce až letos v dubnu na nabité kartě Night of Warriors 15. Comeback se podařil a Viktor udolal houževnatého Chorvata Ivana Vitasovice ve třetím kole na škrcení. Upravil tak svou bilanci na 14 výher a 5 porážek, kdy 36 % vítězství získal KO a 36 % submisí.

Na OKTAGONu 13 Peštu prověří zkušený Američan Mike Kyle. Tento 39letý borec má zkušenosti z UFC a jeho rekord dělá 23 výher a 17 porážek, rovných 74 % vítězství získal KO! Mike Mak Kyle má z posledních 7 zápasů hned 5 proher, ale s kvalitními soupeři v organizacích ACB a PFL. Forma reprezentanta prestižního gymu American Kickboxing Academy je velkou neznámou, protože poslední zápas absolvoval loni v říjnu. Muhammeda DeReese ukončil Kyla již v polovině prvního kola TKO.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Favoritem tohoto mezinárodního souboje je určitě Viktor Pešta. Věk, zápasová praxe i domácí prostředí jsou faktory, které hrají pro svěřence Dana Bartáka. Jak se ale může vše rychle změnit, to nám předvedl na OKTAGONu 12 Virgil Zwicker, který šel do souboje s Attilou Véghem jako totální outsider a odjížděl z Bratislavy jako vítěz. Pokud se tady Viktor vyvaruje taktických chyb a nepustí se s Mikem do přestřelky (jako to učinil Attila), měl by dokráčet k důležité výhře. Kurz na Peštovo vítězství je slušných 1.51.


Přidejte se k Tipsportu zde, dostanete ihned 150 Kč zdarma a sázejte na bojové sporty!


Další články