Sleduj nás

Oktagon - Kohout Matouš - Paradeiser Ronald

Oktagon - Kohout Matouš - Paradeiser Ronald

Superfinále váhové kategorie do osmdesáti kilogramů bohužel ovlivnilo zraněné rameno Leoše Brichty a tak se nedočkáme odvety za OKTAGON 14, kde Rony zvládl Lea upáčit na armbar ve druhém kole.

Náhrada je v tomto případě adekvátní. Poražený finalista z české strany Matouš Kohout, který si i podle Lea zasloužil finále vyhrát. Navíc předváděl v průběhu celého Undergroundu parádní výkony a šel si takticky a cílevědomě za svým. V prvním kole přejel Michala Rybu. V semifinále takticky přechytračil a uklinčoval Jakuba Bahníka a o finále již byla řeč. Matouš rozhodně nebyl horším borcem a ze zápasu, kterému by slušel extraround, odcházel s těsnou prohrou jedna dva na body.

Matouš Kohout v organizaci Oktagon MMA


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Rony si superfinále vysloužil hlavně dokonalým dodržováním stanovené taktiky a povedlo se mu tak proletět pavoukem jako nůž máslem. Čtvrtfinále začal s Milanem Kratochvílou, který má pověst výborného postojáře. Rony jej vůbec nepustil do zápasu a ukázal mu, jak fungují takedowny v praxi. V semifinále čekal Denis Farkaš, který se sice pokusil udělat ze zápasu rvačku, ale Paradeiser se nenechal zbláznit a poradil si s podobnou lehkostí jako o kolo dříve. Slovenské finále mělo být opravdovou zkouškou, ale Kamil Cibinský se zranil a náhradník Michal Petriš neměl kvalitu na to, aby Ronyho více prověřil. Nastoupil přemotivovaný a zatuhlý borec, kterého Paradeiser snadno knockoutoval.

Výměna soupeře není podle nás pro slovenského mladíka dobrou zprávou. Brichtu již porazil a mohl by se na něj lépe připravit. Matouš bude více nečitelný, navíc mu pravidla Undergroundu také perfektně sedí. Sázkové kanceláře vidí jako jasného favorita Paradeisera, ale nám přijde kurz na jeho výhru příliš nízký. Kohout podle nás překvapí a kurz pohybující se okolo 3.96 stojí za riziko. Matouš si připíše výhru na body a dokoná dokonalý český večer.Další články