Sleduj nás

Oktagon - Klauda Jakub - Holota Václav

Oktagon - Klauda Jakub - Holota Václav

Váhová kategorie do devadesáti kilogramů byla po prvním kole nejvíce ovlivněna zraněními a šanci se ukázat dostalo hned několik nových borců. Mezi ně patří reprezentant Reinders Teamu Václav Holota, který nahradí Dana Vítovce. Toho vyřadilo zraněné koleno.

Václav Holota má za sebou slušnou kariéru na amatérském poli a mezi profesionály má skóre tři výhry a zatím žádnou porážku. Je to velmi komplexní bojovník a bude zajímavé sledovat další souboj stylů mezi čistým postojářem Klaudou a MMA bijcem moderního střihu jakým je Holota.

Jakub Klauda si v úvodním zápase s přehledem poradil s Adamem Dvořáčkem a dá se očekávat, že v dalším kole půjde jeho výkon ještě nahoru. Opět bude těžit z velké výškové převahy, ale nyní si bude muset mnohem více hlídat strhy a je jasné, že Holota jej v tomto ohledu prověří více než Dvořáček.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Podle sázkových kanceláří je Klauda obrovský favorit, ale podle nás budeme svědky vyrovnaného zápasu. Holota zatím předváděl suverénní výkony. I když se zkušenostmi nemůže s Klaudou měřit, může mu určitě zatopit dobrým wrestingem. Pokud si chcete zahrát riskantní sázku s pěkným kurzem, zkuste výhru Holoty za 3.76.


Další články

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži

Stálice domácí scény půjdou v největší evropské organizaci opět do boje. Viktora čeká Brazilec, který nutně potřebuje zvítězit. Dominik narazí na domácího Poláka, který je také pod tlakem, takže oba čekají pořádně tuhé bitvy.

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži