Sleduj nás

Oktagon - Dvořák Lukáš - Kvelidze Giorgi

Oktagon - Dvořák Lukáš - Kvelidze Giorgi

Dlouholetého reprezentanta v thajském boxu Lukáše Dvořáka čeká premiéra v organizaci OKTAGON. Soupeřem mu bude málo známý Gruzínec Giorgi Kvelidze. Ten má na kontě tři profesionální zápasy. Po úvodní porážce si připsal dvě výhry a doufá, že skalpem známého postojáře zaujme tuzemské skauty a zakoření na delší dobu na lukrativním území tuzemské scény, kde je o bojovníky v této váhové kategorii nouze.

Luky po veleúspěšné kariéře v postoji změnil sportovní disciplínu i gym. Nestora české bojové scény Petra Macháčka vyměnil za progresivního Andrého Reinderse a pod jeho vedením zažil úspěšnou premiéru na akci Harley Days. Zde porazil Itala Lee Ferrata, kterého ukončil sérií tvrdých loktů po překvapivé dominanci v graplingových výměnách. Upravil tím svou bilanci na 3 výhry a nula porážek.

Lukáš podepsal s OKTAGONem smlouvu na 4 zápasy a je jasné, že šikovný matchmaker Ondra Novotný ozkouší svou novou akvizici lehčím zápasem. Lukáš navíc prokázal, že netrpí bolestí bývalých postojářů a klinče na kleci mu sedí ještě více než v ringu. V tomto zápase se navíc bude chtít ukázat a určitě se svého soupeře pokusí ukončit před limitem. Má k tomu všechny předpoklady, granáty v rukavicích, sílu při pasování a zkušenosti z velkých zápasů. Pokud Gruzínec neprojeví nelidskou odolnost, konce třetího kola se nedožije. Kurz na Dvořákův triumf před limitem je 1.65.


Další články