Sleduj nás

Oktagon - Dvořák David - Alencar Kayck

Oktagon - Dvořák David - Alencar Kayck

David Dvořák je trochu překvapivě stále ještě zápasníkem OKTAGONu a nyní nás čeká pravděpodobně poslední šance vidět jej v tuzemské organizaci. V muší váze je na naší scéně naprostý nedostatek adekvátních soupeřů pro bojovníka Dvořákových kvalit, a proto se jako v mnoha posledních případech hledal oponent v zahraničí.

Volba padla na Brazilce Kaycka Alencara. Tento pětadvacetiletý borec má bilanci deseti výher a jednu porážku, kdy 50 % vítězství získal knockoutem. Poslední tři zápasy absolvoval v ruské M-1, kde si připsal dvě výhry a porážku. David Killa Khroust Dvořák má famózní rekord sedmnácti výher a tři porážky, kdy 47 % vítězství získal KO. Okolo Davida již minimálně dva roky krouží lasa zahraničních organizací a vzhledem k výkonům, které Dvořák opakovaně předvádí, je jasné, že z nabídek si může v tuto chvíli vybírat.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Premiéru v OKTAGONu, která se odehrála v létě na Štvanici, se mu pokusil překazit vynikající Ukrajinec Arsen Taigibov. V prvním kole se David nechal strhnout atmosférou a pustil se s Taigibovem do riskantní přestřelky. Ve druhé pětiminutovce se již uklidnil a s přehledem ukončil zápas na rear-naked-choke.

Fyzické parametry obou borců jsou v tomto zápase naprosto vyrovnané, ale zkušenostmi by měl být český bojovník o kus dále. Poslední roky přijížděli soupeři s vizí, že ukončí jeho vítěznou šňůru, ale nikdo se tomu ani nepřiblížil. Dvořák se opět prosadí výborným pohybem a navíc schopností precizně dodržovat připravenou taktiku. Sázka na Dvořáka je největší jistotou na celém turnaji a kurz 1.18 tomu odpovídá.


Sledujte Oktagon 15 zdarma online. Stačí se registrovat k Tipsportu zde a dobít 30,- Kč. Následně můžete sledovat celý turnaj živě.​


Další články

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži

Stálice domácí scény půjdou v největší evropské organizaci opět do boje. Viktora čeká Brazilec, který nutně potřebuje zvítězit. Dominik narazí na domácího Poláka, který je také pod tlakem, takže oba čekají pořádně tuhé bitvy.

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži