Sleduj nás

Oktagon - Dohnal Jakub - Liška Samuel

Oktagon - Dohnal Jakub - Liška Samuel

Dalším z bojovníků, kterým otevřel Oktagon cestu do profi MMA, je Jakub Dohnal. Český bijec a bývalý fotbalista má bilanci (4-1), jeho poslední duel na Oktagonu 10 ale skončil porážkou s Ryšavým. Dohnal je hodně technický borec, který je dobrý nahoře i dole, porážka s Ryšavým ale naznačila, že může mít problém proti silovým protivníkům, kteří mají trochu neortodoxní styl boje.

Samuel Liška si vede mezi profíky o poznání hůř, ze čtyř utkání třikrát prohrál (1-3). V rámci MMA ale nelze nikoho podcenit, ještě na amatérské bázi zaknihoval Liška remízu právě s Ryšavým, nicméně je pravdou, že už je to nějaká rok a od té doby se „Bomby“ posunul hodně dopředu. Liška nemá co ztratit, každopádně potřebuje vítězství, což je náročné na hlavu. Pokud by totiž prohrál, jeho šance na start na podobných turnajích by se zmenšili, případně by se předhazoval jako snadná kořist.


Vsadit u Fortuny a vybrat peníze zdarma!


Liška tak bude chtít překvapit, všechno vsadí na první kolo. Dohnal je každopádně nesmírně pracovitý zápasník, který má za sebou výtečnou přípravu v Thajsku s nesmírně kvalitními sparingy a duel zlomí ve svůj prospěch už před časovým limitem. Na utkání jsou vypsány sázky live, zápas lze sledovat prostřednictvím oktagonppv.com.


Další články