Sleduj nás

Oktagon - Brichta Leo - Kohout Matouš

Oktagon - Brichta Leo - Kohout Matouš
Do svého finále dospěje v sobotu i pavouk váhové kategorie do osmdesáti kilogramů a vzhledem k atraktivnímu obsazení to bude i hlavní zápas pátého Undergroundu. Do něj se po stabilních výkonech propracovali Leo Brichta a Matouš Kohout.

První jmenovaný nejprve ve čtvrtfinále totálně přejel Pavla Šacha a v semifinále si po takticky perfektně zvládnutém zápase poradil s Matějem Kozubovským. V tomto souboji bylo výborně vidět, jak Leo zápasnicky vyzrál a jak dokáže precizně dodržovat game plane. To samé se dá konstatovat i o semifinálové bitvě Matouše Kohouta s Jakubem Bahníkem.

Brichta Leo vs. Kohout Matouš ve finále Oktagon Undeground

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


Matouš Kohout se poučil z prvního vzájemného zápasu a ukázal Bahníkovi kouzlo thajského klinče. Vyvaroval se riskantních přestřelek, ve kterých Jakub vyniká a prokousal se k těsné bodové výhře. Nyní se v pražském derby PriMMAt Gymu a Gorila Gymu rozhodne, kdo postoupí do superfinále.

Větší šanci má podle nás Leo Brichta z důvodu větší všestrannosti. Matouš je i po třech letech v profi oktagonu stále spíše vynikající thaiboxer. Brichta má ve wrestlingu náskok, který zkrátka v tomto věku nejde dohnat. Pokud dokáže doručit několik takedownů za kolo, bude to jeho klíč k vítězství. Kurz na Leoše Brichtu je 1.42.

Další články