Sleduj nás

Oktagon - Benko Jakub - Ducár Vasil

Oktagon - Benko Jakub - Ducár Vasil

Hlavní superfight OKTAGONu Underground 6 nám nabídne špičkovou podívanou v podobě bitvy mezi elitním thaiboxerem Jakubem Benkem a bojovým universálem Vasilem Ducárem.

Benko je šampion organizace WMC a své kvality dokazuje napříč kontinenty. Vasil měl být jedním z černých koní české pyramidy do devadesáti kilogramů, ale zranění kolene jej vyřadilo z boje o tučný balík peněz. Nyní je zdráv a připraven ukázat, že jeho neúčast je velké štěstí pro všechny aktivní účastníky. Benko svou šanci dostal, ale ve čtvrtfinále nestačil na Piráta, který jej vyřídil takticky úsporným a také dost špinavým výkonem. Vzájemný souboj obou borců nám může nabídnout jeden z předčasných vrcholů celého večera.

Za normálních okolností by naše peníze putovaly na Vasila Ducára, ale vzhledem k nepříjemnému zranění, které se muselo podepsat na fyzičce i celkové pohodě, nám přijde jako lepší volba Benko. Kurzy jsou nastavené velmi jednostranně a nám se šance obou borců zdají vyrovnané. Kurz na výhru Jakuba Benka je neodolatelných 2.02.


Další články