Sleduj nás

Oktagon - Benko Jakub - Ducár Vasil

Oktagon - Benko Jakub - Ducár Vasil

Hlavní superfight OKTAGONu Underground 6 nám nabídne špičkovou podívanou v podobě bitvy mezi elitním thaiboxerem Jakubem Benkem a bojovým universálem Vasilem Ducárem.

Benko je šampion organizace WMC a své kvality dokazuje napříč kontinenty. Vasil měl být jedním z černých koní české pyramidy do devadesáti kilogramů, ale zranění kolene jej vyřadilo z boje o tučný balík peněz. Nyní je zdráv a připraven ukázat, že jeho neúčast je velké štěstí pro všechny aktivní účastníky. Benko svou šanci dostal, ale ve čtvrtfinále nestačil na Piráta, který jej vyřídil takticky úsporným a také dost špinavým výkonem. Vzájemný souboj obou borců nám může nabídnout jeden z předčasných vrcholů celého večera.

Za normálních okolností by naše peníze putovaly na Vasila Ducára, ale vzhledem k nepříjemnému zranění, které se muselo podepsat na fyzičce i celkové pohodě, nám přijde jako lepší volba Benko. Kurzy jsou nastavené velmi jednostranně a nám se šance obou borců zdají vyrovnané. Kurz na výhru Jakuba Benka je neodolatelných 2.02.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


Další články

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži

Stálice domácí scény půjdou v největší evropské organizaci opět do boje. Viktora čeká Brazilec, který nutně potřebuje zvítězit. Dominik narazí na domácího Poláka, který je také pod tlakem, takže oba čekají pořádně tuhé bitvy.

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži