Sleduj nás

Oktagon 37: Kozma vs. Brito. Uspěje Růžový Panter svojí železnou fyzičkou, nebo se prosadí talentovaný Brazilec?

Oktagon 37: Kozma vs. Brito. Uspěje Růžový Panter svojí železnou fyzičkou, nebo se prosadí talentovaný Brazilec?
Vrchol OKTAGONu 37 je již za dveřmi a v režii jej opět bude mít nezdolný David Kozma. Suverénně nejdéle úřadující šampion žlutočerné organizace dokázal v posledních zápasech svoji světovou extratřídu a dotáhl do vítězného konce i zápasy, do kterých rozhodně nenastupoval jako favorit.


Souboj o titul: Kozma vs. Brito


V sobotu večer nastoupí Růžový Panter již ke své šesté titulové obhajobě. Dominance trvající více než 1500 dní zůstane v OKTAGONu dlouho nepřekonaným rekordem. Kozma dokázal hlavně při soubojích s Apollem a Veličkovičem, že zvládne přežít i krizové momenty, při kterých se většina ostatních bojovníků smiřuje s porážkou.

Navíc dokáže těžit ze své absolutně nevyčerpatelné kardio nádrže. Z posledních 7 zápasů šel hned čtyřikrát plných pět kol a vždy to byl on, kdo svého soupeře v šampionských kolech uvařil.


"Snažím se hodně spárovat, s kondičním trenérem jezdíme různé intervaly, jedeme masakr, párkrát jsem se i poblil, jedu na krev. Já nejsem moc technický typ, soustředím se na fyzičku. Na tohle se fakt připravuju hodně, dávám si na tom hodně záležet, soupeři se pak v pozdějších kolech lámou," rozpovídal se David o své největší zbrani v pořadu Na dohled.

Nejinak by tomu mělo být i v zápase s Britem. Brazilec je neskutečně dynamický a tvrdý, hlavně v prvním a druhém kole. Své by o tom mohl vyprávět Borároš, Bryczek nebo Kalašnik, kteří se poroučeli k zemi během prvních minut po nástupu do klece. I Monster Kníže, který sice zvítězil na body, se nestačil divit, když mu Brazilec bleskovým backfistem zlomil v prvním kole nos.


https://twitter.com/i/status/1192946013163663360

„Já si budu muset dávat pozor na první kolo, pohlídám si to. Moje tituláky končí většinou v pátém kole, tam už soupeři většinou nemůžou, mám rád, když soupeře tavím. Brito tohle ještě nezažil. Jestli se do posledních kol dostaneme, to pro něj bude strašná smrt, na tohle on není zvyklý, on končí většinou v prvních kolech,“ má jasný plán Kozma.

Jak se mu povede přežít očekávaný nápor v úvodních pěti minutách a zda dokáže prodat svoje výborné kardio a Brita uvařit, to se dozvíme již v sobotu večer.

Oktagon 37: Fight card


Oktagon 37 Ostrava fight card Oktagon 37 Ostrava fight card

Další články

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu

Dvě těžké váhy evropského MMA v sobě. Oktagon a KSW se momentálně přetahují o nadvládu nad starým kontinentem. Přestupy mezi organizacemi tak budou mít stále třaskavější nádech a očividně půjde i o ty největší hvězdy.

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu