Sleduj nás

OKTAGON 29 představí zajímavá zahraniční jména a hlavně doručí bitvu Kozma vs. Veličkovič

OKTAGON 29 představí zajímavá zahraniční jména a hlavně doručí bitvu Kozma vs. Veličkovič
Růžový Panter se může další obhajobou nesmazatelně zapsat do historie OKTAGONu. Soupeřem mu ale bude borec pohybující se na hranici stého místa světového žebříčku veltrové váhy.

Srbský řezník Bojan Veličkovič vymazal Pratera i Dawu, ale hvězda PriMMAtu je z trochu jiného těsta a rozhodně se nenechá rozkopat během prvních pěti minut. Právě odolnost a nekonečné kardio bude pro Davida klíčem k vítězství.

Druhá hlavní událost večera musela bohužel také projít změnou. Vašek Mikulášek zachraňoval deset dní před turnajem svého nezbedného psa před pádem ze schodů až skončil v nemocnici s otřesem mozku a poraněnou nohou.

Tomáš Bolo žádného náhradního soupeře nepřijal, a tak se celý duel opět odkládá na neurčito. Do světla reflektorů se díky tomu dostane Karol Ryšavý, který se střetne s Losenem Keitou. Třiadvacetiletý borec platí za obrovský talent a jeho kariéru buduje početný štáb lidí. Bomby je ale rozhodnutý ukončit povyk okolo mladého Francouze svým osvědčeným způsobem a věří, že jeho soupeř opustí klec nohama napřed.

Poprvé v OKTAGONu se představí i Němec Christian Eckerlin a Řek Ioannis Palaiologos. Prvně jmenovaný dorazil do Brna soukromým tryskáčem a u našich západních sousedů platí za sledovanou celebritu.


Do akce se po předchozím nezdaru vrátí Matěj Kuzník, kterého čeká stylově podobný Krisztián Simon. Hlavní kartu otevře Al Matavao, kterého čeká zápas s nevyzpytatelným Pavlem Salčákem. Ten ohlásil po tomto zápase konec kariéry a bude tak zajímavé sledovat, v jakém nastoupí psychickém rozpoložení. Vše vyšperkuje bitva dvou obrů, Dittricha a Narma.

Prelims tentokrát v kvalitě zápasů příliš nezaostává. Jména, jako jsou Malach, Naruszczka, Karavaev nebo Bartl, jsou zárukou strhující podívané. Zápas mladých pušek Pauluse a Gabala mohou diváci sledovat zdarma na youtubovém kanálu organizace. Zbytek turnaje tradičně prostřednictvím PPV nebo streamy sázkových kanceláří.

Další články