Sleduj nás

Oktagon 11 Ostrava živě online: Informace, novinky, fight card a výsledky

Oktagon 11 Ostrava živě online: Informace, novinky, fight card a výsledky

Už 16. března se uskuteční galavečer Oktagon 11. Organizace tentokrát míří do Ostravy. Tam si připravila skutečně nabitou fight card. Nově bude startovat i Karlos Terminátor Vémola, který se nedávno rozloučil s konkurenční společností XFN. Ta má dlouhodobě finanční problémy a zápasníci hromadně odcházejí! Na Oktagon 11 uvidíme také i odvetu Petrášek vs. Kimball. Pojďme se nyní podívat na kompletní informace, novinky, fight card a také na to, kde můžete celý galavečer sledovat živě!

Oktagon 11 Ostrava: Informace, novinky a fight card

Finančních problémů v táboře XFN dokonale využili manažeři Oktagon MMA. Několik velkých jmen a opor přestoupilo. Třešničkou na dortu byl pak samotný Karlos Terminátor Vémola, který jenom svým působením dělal x procent XFN organizace. Promotér Petr Kareš neskrýval zklamání, ale s oficiálním vyjádřením jsme se dosud nesetkali. Ani samotní bojovníci neví, co přesně bude. Oktagon každopádně taktizuje a v Ostravě zařadí Karlose Vémolu na úvodní prelims kartu, kde ho prověří zápasník z Polska! I když to tentokrát vypadá opět snadně, Pawel Brandys bude možná jedním z nejtěžších soupeřů. Dlouho se spekulovalo, jestli tato karta bude vůbec živě. Tento víkend však bylo potvrzeno, že se fanoušci dočkají a o live přenos živě nepřijdou.


Samotnou třešničkou na dortu bude titulový zápas Kozma - Kryštofič. Oba aktéři jsou si jistí, že z duelu vyjdou vítězně, což zaručuje tvrdý boj a především skvělou show. Papírovým favoritem je David Kozma s kurzem 1.35!

Pokud si chcete na tento zápas vsadit,
registrujte se k Tipsportu zde a vyberte peníze zdarma
!


Další velkou výzvou je odveta Petráška s Kimballem. Oba zápasníci se již v ringu potkali minulý rok v O2 areně. Vítězně odešel americký veterán UFC Jeremy Kimball. Od této prohry nemá Petrášek nic jiného v hlavě. Uvidíme tak velice zajímavý fight, kde není vůbec nic jistého.

Na galavečer Oktagon 11 si můžete vsadit u Tipsportu a Fortuny! 
Tentokrát nám bookmakeři nadělí i možnost live sázení.


Oktagon 11 Ostrava: Startovní listina, zápasy, fight card a výsledky:
Hlavní karta

Kozma David - Krištofič Samuel
Kozma David def. Krištofič Samuel by unanimous decision (3-0)

Petrášek Miloš - Kimball Jeremy
Kimball Jeremy def. Petrášek Miloš by unanimous decision (3-0)

Úškrt Radovan - Kertesz Mate
Kertesz Mate def. Úškrt Radovan by TKO at 4:48 of Round Two


Zukauskas Mantas - Gottvald Jan
Gottvald Jan def. Zukauskas Mantas by unanimous decision (3-0)

Raška Andrés - Mikulášek Václav
Mikulášek Václav def. Raška Andrés by submission (Rear-Naked Choke) in Round One

Brož Miroslav - Ďatelinka Milan
Ďatelinka Milan def. Brož Miroslav by KO in Round One

Prelims

Vémola Karlos - Brandys Pawel
Vémola Karlos def. Brandys Pawel by submission (Rear-Naked Choak) at 4:35 of Round One

Pukač Robert - Kužela Tomáš
Pukač Robert def. Kužela Tomáš by TKO (Punches) at 0:14 of Round Three

Ryšavý Karol - Jartim Jaroslav
Ryšavý Karol def. Jartim Jaroslav by submission (Rear-Naked Choak) at 3:15 of Round One

Konrád Michal - Legierski Mateusz
Legierski Mateusz def. Konrád Michal by TKO (Punches) at 4:50 of Round One

Bartl Marek - Dauliatov Aziz
Bartl Marek def. Dauliatov Aziz by submission (Arm Bar) in Round Two

Le Sy Tomáš - Ahmad Omar
Le Sy Tomáš def. Ahmad Omar by TKO at 4:59 of Round One

Změny v kartě

* Za zraněného Lukáše Pajtinu se na poslední chvíli podařilo pro Michala Konráda najít náhradu, kterou v Ostravě bude Mateusz Legierski z Polska (2-0).

* Zraněného Bugu z Brazílie nahradí teprve dvacetiletý neporažený litevský bojovník Mantas Zukauskas (4-0), který tak bude novým soupeřem JayJay Gottvalda.

Oktagon 11 Ostrava živě: Online, Sledovat live stream zdarma

Pokud se nedostanete přímo do Ostravy, můžete sledovat celý galavečer na stanici JOJ Plus a O2 TV Sport. Tam nás bude zároveň provázet několik známých komentátorů. Televizi si můžete zakoupit třeba jenom na jeden den za 99,- Kč. Na internetu budou i volně dostupné live streamy zdarma. Za jejich kvalitu však nikdo neručí. Pokud tedy chcete kvalitní přenos a zároveň podpořit organizaci Oktagon, doporučujeme zakoupit O2 TV Sport.

Oktagon 11 Ostrava: Vstupenky a lístky

Lístky můžete oficiálně zakoupit prostřednictvím Ticketportal! Také můžete využít ostatních nabídek pomocí jiných serverů. Tam je však částečné riziko a může se jednat o podvod.

Oktagon 11: Vážení - 15. března 2019

Nechyběla domácí jména jako Ondřej Raška nebo Václav Mikulášek, kteří se v ostravské bitvě utkají proti sobě, karvinský David Kozma, jenž ve vrcholu galavečera poměří v titulovém zápase síly se Samuelem Krištofičem ani Karlos Vémola, jehož čeká silný Polák Pawel Brandys.

„Je to jeho nejtěžší soupeř za poslední tři roky,” míní Ondřej Novotný, promotér Oktagonu, který stojí za nedávným diskutovaným přestupem Vémoly z XFN. „Moc se těším a věřím, že nabídneme divákům skvělou show,“ uvedl za velkého aplausu Vémola v pátek při oficiálním vážení v Nové Karolině. Oktagon 11 v Ostravar Aréně je prakticky vyprodaný.

“Zbývá posledních asi dvacet lístků,” odhalil Novotný s tím, že diváci mohou po ligovém utkání fotbalového Baníku s Mladou Boleslaví (od 14 hodin) zamířit hned do vedlejší haly.

Vsadit na Oktagon 11 a vybrat peníze zdarma!


Další články