Sleduj nás

Odveta! Tentokrát budu Škopa dobíjet a ukážu mu ulici, slíbil Růžička. A můj tým dobije ten jeho, přidal

Odveta! Tentokrát budu Škopa dobíjet a ukážu mu ulici, slíbil Růžička. A můj tým dobije ten jeho, přidalFoto: RedFace

Zákony ulice hodlá Tadeáš „Mawar“ Růžička přenést do ringu. Jeho soupeř Josef „Tyson“ Škop k němu v prvním zápase nebyl zrovna uctivý a nedodržoval pravidla. Teď je nehodlá dodržovat taky a je ochotný do šarvátky zaplést i další lidi.

Je tomu týden, co se Tadeáš Růžička objevil ve svém dlouho očekávaném debutu ve Valhalle Fighting, která pořádá boxerské zápasy bez rukavic. V případě Tadeáše se učinila výjimka a sáhlo se k rukavicím s malou výplní. Ani ty však nezabránily chaosu, který nastal.

Růžička hned ve svém prvním zápase čelil nadějnému talentu s velkým potenciálem Josefovi „Tysonovi“ Škopovi, který dostál přezdívce převzaté od slavné boxerské legendy a svého soupeře zničil v prvním kole.

Mawar, jehož dominantou je spíše K1, se nezvládl vypořádat s Tysonovou dravostí a rychlostí. A aby toho nebylo málo, tak kromě knockdownů schytával rány ještě po zastavení zápasu rozhodčím. Škop se na něm zkrátka vyřádil, což Mawarovi zanechalo hořkou pachuť v ústech. Jakmile se začala řešit možná odveta, nemusel nad ničím váhat.

Role hostitele odvetného souboje se ujala organizace RedFace, která si ve spolupráci s Tohle je box pro diváky připravila turnaj, jenž se bude konat 3. srpna v Letním kině v Ústí nad Labem. Součástí karty je rovnou pět titulových duelů, přičemž čtyři z nich jsou z oblasti profesionálního boxu. Růžička se Škopem se stanou zlatým hřebem večera, neboť žádná dvojice mezi sebou nepěstuje tolik zlé krve jako právě tato.


„On mě dobíjel na zemi, takže teď budu dobíjet já jeho. A moji kluci nalétnou na každého, kdo se postaví (do cesty),“ napsal Růžička ve stories na svém Instagramu k právě ohlášené odvetě. Spoléhá přitom na svou „Mawar army“, která k našemu chápání zastaví každého, kdo se bude snažit Škopovi pomoct, až ho bude Růžička ničit po gongu nebo zásahu rozhodčího.

„Buď ready, teď zažiješ ulici. Ty i celý tvůj tým. SGP navždy, počítej s tím,“ napsal Mawar dodatečně.

Je nutné dodat, že i odveta se uskuteční v boxu, tentokrát ovšem s klasickými velkými rukavicemi. Napětí před bojem je však ohromné a nepochybně k něčemu dojde už na úvodní tiskové konferenci, která je naplánovaná na 13. července.Další články