Sleduj nás

Odveta mezi Mikuláškem a Borárošem v MMA je na stole! připustil Ondřej Novotný

Odveta mezi Mikuláškem a Borárošem v MMA je na stole! připustil Ondřej Novotný
Měl to být moment, který bude zvedat fanoušky ze sedadel, ale nakonec je donutil k mohutnému pískotu.

Boxerská vložka v podobě duelu Mikulášek vs. Borároš byla nejslabším momentem z celého turnaje OKTAGON 38.

Svůj díl na tom rozhodně nese nesportovní chování, kterého se Baba Jaga opakovaně dopouštěl. Jeho rival by si to s ním tedy rád vyřídil podle MMA pravidel.


"Strašně hořkosladké vítězství. Omlouvám se, jestli se vám to nelíbilo. A omlouvám se i Gábimu za ten faul, vážně mě to mrzí.

My ale nehrajeme šachy ani fotbal. Tady si ubližujeme a vám se to líbí. Chodíte se dívat na to, jak dva lidi ze sebe vytlučou duši," vysypal ze sebe Václav Mikulášek po zápase svoji zvláštní omluvu.


Ondřej Novotný se k tomuto souboji vrátil během hodnocení turnaje ve svém pořadu MMA Letem Světem. I když se těsně po zápase zdálo, že jej Vaškovo chování příliš netrápí, s odstupem času se jeho stanovisko změnilo.

"Nebyla to fantastická zábava. Gábor byl fakt nasraný a ve finále říká, tak já ho zbiju v MMA, debila, když mi dělá takové věci. Možná máme zaděláno na zajímavý zápas v MMA. Všechno zlé je k něčemu dobré, jak se říká," připustil možnost odvety podle pravidel, která by mohla oběma bojovníkům sedět přece jen lépe.

Druhý z aktérů pořadu věnujícího se dění na MMA scéně byl Miloš Petrášek. Ten má na duel Borároš vs. Mikulášek opačný názor, který podpořil i pádnými argumenty.


Mikulasek zvitezil v o2 arene

"On nemůže chodit takovou těžkou váhu, on není šestaosmdesátikilový frajer a Vašek ještě shazuje granát, takže v zápase měl podle mě tak osmadevadesát kilo. Jestli by se měli v nějaké váze utkat, tak možná v osmdesátce, ale tam pochybuju, že by Venca shodil. Spíš by se měl věnovat své váze," připomněl Meloun obrovský rozdíl ve fyzických proporcích obou bojovníků.

Vzhledem k vývoji kariér Baby Jagy i Punishera je zřejmé, že by jim teď více pomohlo nasbírat zelená políčka za vítězství než se vrhat do odvety, která přinese jednomu z nich další porážku.

Těch mají oba v poslední době na kontě až příliš a pokud mají figurovat jako hlavní tváře OKTAGONu i v budoucnu, bylo by lepší, kdyby je provázela kladná bilance.


Další články