Sleduj nás

Odveta byla potvrzena! Joshua a Ruiz se znova střetnou na konci roku

Odveta byla potvrzena! Joshua a Ruiz se znova střetnou na konci roku

Karty se konečně poodkryly a my již víme, co bude následovat. Nový král těžké váhy Andy Ruiz nabídl svému soupeři odvetu, kterou potvrdil i Joshuův promotér Eddie Hearn.

„Samozřejmě, rád bych Joshuovi  nabídl odvetu,“ pravil mexický „Destroyer“ v interview pro stanici Sky Sports. „Nejdříve bych to měl řešit se svým týmem, ale odveta rozhodně připadá  úvahu.“


Protože se jednalo o velikou událost, která dost možná zatřásla celým bojovým světem, musí i Ruiz nyní vstřebat, co se vlastně stalo. „Stále se musím štípat, abych se ujistil, že se mi to nezdá,“ smál se. „Ale víte… všechna ta tvrdá práce, má oddanost sportu, mé dětské sny... pro tenhle okamžik jsem tvrdě dřel celý svůj život,“ poukazoval, že nic nepřišlo zadarmo.

Joshua chvíli po zápase vzdal hold svému soupeři, a ačkoliv poprvé v kariéře poznal hořkost porážky, připustil si, že i když to bolí, tak se to prostě stává. Zápas vyhrál ten lepší a tomu také náleží zasloužené ovace. Až to však utichne, půjde si pro své pásy zpět.


„Rád bych se s Joshuou utkal v Mexiku. Ještě nikdy jsme neměli šampiona těžké váhy, takže je to pro fanoušky velká změna. Lidé by si to určitě užili,“ přiznával Andy Ruiz, jenž už se teď nemůže dočkat, až ho domácí publikum po příletu přijme s otevřenou náručí. 

A kdy by k té odvetě mělo dojít? Dle promotéra Eddieho Hearna jsou v jednání dva termíny. „Andy je skvělý zápasník, jehož nabídky si velice vážíme, nicméně není nutné uzavírat nějaké slovní dohody, protože jsme uplatnili klauzuli o odvetě. Ta se uskuteční v listopadu nebo prosinci. Bližší informace se dozvíte časem.


Ani sám Joshua během pozápasové konference netušil, jestli má jejich smlouva doložku o odvetě. Jak se nechal slyšet, byl si tak moc jistý svou výhrou, že o ni ani nežádal. Jak nyní potvrdil jeho promotér, ta klauzule tam nakonec byla, což celou situaci jenom ulehčilo. 


Další články