Sleduj nás

Odklepal jsem, ale jsem vítěz. To soupeř musel tři měsíce dřít pro nic za nic, vysmívá se Veselý

Odklepal jsem, ale jsem vítěz. To soupeř musel tři měsíce dřít pro nic za nic, vysmívá se VeselýFoto: Clash of the Stars

Postaral se o nejvíce kontroverzní moment turnaje Clash of the Stars 8, ale má z toho obří radost. A co na tom, že ho to může stát místo v organizaci.

Tadeáš Veselý měl vstoupit do velmi vyhlížené odvety s rivalem Faynem, ovšem hned při startu zápasu se sehnul k zemi a odklepal konec, aniž by se jej soupeř stačil dotknout. Zábava z očekávaného souboje vyprchala, zato úsměv na tváři mladého bojovníka se rozšířil od ucha k uchu.

„Jak víc naštvat celou halu, než když to odklepete hned takhle na začátku?“ zeptal se Veselý redakce expres.cz krátce po tom, co svůj ďábelský čin provedl. A že nešlo o nějakou dlouze plánovanou věc. „Vymýšlel jsem to asi dvě minuty. Až při nástupu do klece jsem ucítil, že to musím udělat a že mě celá hala vybučí. Jsem zpátky!“ radoval se kluk, pro něhož jsou kritika a negativní emoce fanoušků hnacím motorem.

„Je mi to jedno. Nakonec jsem já ten vítěz. Fayne je tím, kdo musel tři měsíce makat a chodit do fitka jako č...,“ vysmál se Veselý svému protivníkovi, kterému sice byla po zápase zdvižena ruka, ale z výhry se prý rozhodně radovat nemohl.

Tadeášovi se tedy vesměs povedlo to, co zamýšlel. Svým chováním totiž vzbudil emoce. Teď je jen otázkou, zdali se chtěl z organizace nechat vyhodit, protože to je po této teatrální show údajně jednou z možností.


„Nerad dělám nějaká unáhlená rozhodnutí, vše se snažím nejprve promyslet, ale určitě je možné, že to byl Tadeášův poslední zápas u nás. Myslím si, že bylo vidět, že měl z Fayneho strach. Nechtěl ten zápas, a tak z něho takhle vycouval,“ řekl promotér Tomáš Le Sy v rozhovoru s Willym Caoem. Sám byl údajně přitom překvapený, co Veselý vyvedl.

No a třešničku tomu všemu dal bývalý člen kapely Lunetic Martin Kocián, který odhalil, že se Tadeáš byl před zápasem posílit na toaletě, kde dost možná celý tento jeho podlý plán vznikl…


Další články