Sleduj nás

Nurmagomedov pro mě není problém, tvrdí A.J. McKee a žádá o titul Bellatoru

Nurmagomedov pro mě není problém, tvrdí A.J. McKee a žádá o titul Bellatoru
Šestnáct výher a žádná porážka, to je vizitka současného šampiona lehké váhy Bellatoru Usmana Nurmagomedova, o jehož zkušenostech i navzdory skvělému skóre pochybuje A.J. McKee.

Komu dobře slouží paměť, ten si určitě vzpomíná, jak tady ještě před rokem A.J. McKee vykřikoval, že je nejlepším bojovníkem na světě a ani žádný UFC šampion se jeho schopnostem nevyrovná. Toto ego mu narostlo zrovna ve chvíli, co v prvním kole přemohl tehdejšího šampiona pérové váhy Bellatoru Patricia Freireho.

S téže protivníkem měl letos v dubnu McKee naplánovanou odvetu a rázem se karty otočily. Kalifornský bijec prohrál jednoznačně na body a tuto skutečnost nemohl přijmout. Všechny rozhodčí pošpinil a na truc to v pérové váze zabalil. Nyní se s ním tedy vídáme v lehké divizi, kde se jeho ambice nemění. Naopak ještě posílily.


„Chci se znovu stát šampionem. Na ničem jiném mi nezáleží, jen na tom pos*aném titulu. Všichni tu chválí toho kluka Usmana Nurmagomedova, ale já v něm přitom nevidím nic speciálního. Přijde mi to jako prostý bojovník, ne nijak zkušený, který se dá snadno porazit. Kdybych si mohl vybrat, rozhodně bych s ním měl zápas už teď na konci prosince,“ rozmluvil se McKee ve Weighing In podcastu. Poukazoval tak na to, že jej na konci roku bude čekat duel s Robertem Satoshi de Souzou, ačkoliv by raději šampiona Nurmagomedova.  

„Jak už jsem jednou řekl, a řekl jsem to i svým přátelům, ukončím každého, kdo se mi postaví do cesty. Mám už nějaké jméno, své kvality jsem prokázal, tak se divím, že si musím znovu procházet touhle vyzývatelskou linií. Měl jsem jít hned o titul, abych si mohl sáhnout na ten šampionský opasek. Chci Nurmagomedova, toho zničím a potom hned bych si dal odvetu s Freirem, abych zničil znovu i jeho. To je můj cíl,“ vyjasnil McKee své plány.


Další články