Sleduj nás

NoW - Vémola Karlos - Aounallah Prince

NoW - Vémola Karlos - Aounallah Prince

Několikrát odložený zápas se konečně stává realitou. Duel Vémola Karlos - Aounallah Prince je opět potvrzený a my se na něj můžeme těšit pod hlavičkou organizace Night of Warriors v Liberci. Už 6. dubna bude mít Terminátor možnost doručit TKO známému a na tuzemské scéně dobře známému bojovníkovi z Francie.

Prince se proslavil v České republice tím, že dokázal porazit dva zkušené bojovníky. V roce 2014 to odnesl Martin Šolc, následně na něj nestačil ani Eldar „Yakuza" Rafigaev. Toho si samozřejmě všiml Karlos Vémola a Francouze vyzval. Zápas byl tehdy jasnou záležitostí, ale karty osudu mu hlavně vlivem zranění nebyly nakloněny, a tak z něj nakonec sešlo. Tentokrát to ale vypadá, že se skutečně dočkáme. Na Night of Warriors v Liberci je duel potvrzený ze všech stran.

Duel Vémola Karlos - Aounallah Prince je opět potvrzený


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Už mě nebaví, jak sem jezdí nějakej francouzskej princ mlátit český kluky," okomentoval dění na scéně Karlos Terminátor Vémola. Ten letos opustil organizaci XFN a přidal se k Oktagon MMA. Důvod byl jasný, XFN neplnilo závazky a zápasníkům dluží dlouhodobě peníze. Promotér Oktagonu MMA Ondřej Novotný nevidí problém v tom, že si Karlos Terminátor Vémola odskočí do Liberce a konečně ukončí Prince Aounallaha. Pokud by se mu to opravdu povedlo, připíše si již desátou výhru v řadě!

Karlos Vémola se připravuje na další zápas


V tomto fightu je Karlos Vémola jasným favoritem. Je v nejlepší formě a zápasovém tempu, soupeře sráží jednoho za druhým a současný výběr protivníků jej zatím nedokázal nějak výrazně zapotit. Oproti tomu Prince šel poslední dobou hodně dolů, až u něho záporná bilance s ohledem na krátkodobou formu začala převažovat. Volíme tedy vítězství slavného Terminátora a je jen otázkou, jestli nám sázkové kanceláře dopřejí i nějaký ten kurz na přesný počet kol.


Další články

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži

Stálice domácí scény půjdou v největší evropské organizaci opět do boje. Viktora čeká Brazilec, který nutně potřebuje zvítězit. Dominik narazí na domácího Poláka, který je také pod tlakem, takže oba čekají pořádně tuhé bitvy.

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži