Sleduj nás

NoW - Vémola Karlos - Aounallah Prince

NoW - Vémola Karlos - Aounallah Prince

Několikrát odložený zápas se konečně stává realitou. Duel Vémola Karlos - Aounallah Prince je opět potvrzený a my se na něj můžeme těšit pod hlavičkou organizace Night of Warriors v Liberci. Už 6. dubna bude mít Terminátor možnost doručit TKO známému a na tuzemské scéně dobře známému bojovníkovi z Francie.

Prince se proslavil v České republice tím, že dokázal porazit dva zkušené bojovníky. V roce 2014 to odnesl Martin Šolc, následně na něj nestačil ani Eldar „Yakuza" Rafigaev. Toho si samozřejmě všiml Karlos Vémola a Francouze vyzval. Zápas byl tehdy jasnou záležitostí, ale karty osudu mu hlavně vlivem zranění nebyly nakloněny, a tak z něj nakonec sešlo. Tentokrát to ale vypadá, že se skutečně dočkáme. Na Night of Warriors v Liberci je duel potvrzený ze všech stran.

Duel Vémola Karlos - Aounallah Prince je opět potvrzený


„Už mě nebaví, jak sem jezdí nějakej francouzskej princ mlátit český kluky," okomentoval dění na scéně Karlos Terminátor Vémola. Ten letos opustil organizaci XFN a přidal se k Oktagon MMA. Důvod byl jasný, XFN neplnilo závazky a zápasníkům dluží dlouhodobě peníze. Promotér Oktagonu MMA Ondřej Novotný nevidí problém v tom, že si Karlos Terminátor Vémola odskočí do Liberce a konečně ukončí Prince Aounallaha. Pokud by se mu to opravdu povedlo, připíše si již desátou výhru v řadě!

Karlos Vémola se připravuje na další zápas


V tomto fightu je Karlos Vémola jasným favoritem. Je v nejlepší formě a zápasovém tempu, soupeře sráží jednoho za druhým a současný výběr protivníků jej zatím nedokázal nějak výrazně zapotit. Oproti tomu Prince šel poslední dobou hodně dolů, až u něho záporná bilance s ohledem na krátkodobou formu začala převažovat. Volíme tedy vítězství slavného Terminátora a je jen otázkou, jestli nám sázkové kanceláře dopřejí i nějaký ten kurz na přesný počet kol.


Další články

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu

Dvě těžké váhy evropského MMA v sobě. Oktagon a KSW se momentálně přetahují o nadvládu nad starým kontinentem. Přestupy mezi organizacemi tak budou mít stále třaskavější nádech a očividně půjde i o ty největší hvězdy.

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu