Sleduj nás

Nový král OKTAGONu bude hájit svůj trůn před gangsterem z Francie

Nový král OKTAGONu bude hájit svůj trůn před gangsterem z Francie
Turnaj OKTAGON 35 je zatím vcelku vzdálená budoucnost, ale organizace již vytáhla hlavní trumf, na který chce nalákat fanoušky.

V zimě do OKTAGONu přišel bývalý titulový vyzyvatel KSW Patrik Kincl s jasným cílem, a to ovládnout střední váhu a pokud možno, tak i dotlačit Karlose Vémolu k odvetě.

První úkol má již zdárně za sebou. Letos v únoru na OKTAGONu 31 přejel jasně na body Piráta Krištofiče a stal se neoddiskutovatelným šampionem. Do zápasu navíc nastoupil v opravdu neskutečné fazóně a bylo vidět, že silově na něj slovenský borec absolutně nemá.


https://twitter.com/i/status/1416466602577563648

Po zisku opasku čekají Patrika šampionské povinnosti a ta první přijde na řadu sedmnáctého září v brněnské hale Winning Group Arena. Ve střední váze je po odchodech Ďatelinky a Hoška docela vylidněno, a tak zbývala prakticky jediná rozumná volba. Tou je francouzský bojovník Alex Lohoré, který se již o titul v OKTAGONu jednou ucházel.


Koncem roku 2020 nastoupil proti Karlosovi, ale i když vydržel plných pět kol, na zisk opasku neměl absolutně nárok. Terminátor byl v zápase o mnoho těžší a silnější a Da Killa Kida s přehledem kontroloval na zemi. Dvaatřicetiletý Francouz se z předchozího neúspěchu očividně poučil a na turnaji OKTAGON 31 si přivezl mnohem lepší formu a muskulaturu odpovídající střední váze.

Alexův progres odskákal Zdeněk Polívka, který na nabitého a soustředěného soupeře neměl nárok a prohrál TKO již v prvním kole.

https://twitter.com/i/status/1497852719985426432


O zajímavou zápletku ve střední váze tak máme postaráno. Alex sice někdy působí trochu laxně, ale jedná se o špičkového borce, který byl šampionem několika organizací a zkušenosti sbíral i v Bellatoru nebo Cage Warriors. Za pár dní jej navíc budeme mít možnost vidět boxovat v zápase s Money Peňázem.

Další články