Sleduj nás

Noc bojovníků v Táboře VI: Město nad Jordánem v pátek prožije válečnou noc

Noc bojovníků v Táboře VI: Město nad Jordánem v pátek prožije válečnou noc

Již dnes o sedmé hodině večerní vtrhne do města další Noc bojovníků. A zatímco většinu táborských zákoutí ovládne předvánoční klid, sál hotelu Palcát se díky ní promění v pořádně vroucí kotel.

Organizátoři z KBC Tábor naservírují fanouškům boxu, K1 a Muay Thai třináct špičkových zápasů, ve kterých se představí čeští i slovenští bojovníci.

Mimořádnou podporu by mělo mít hlavně osm reprezentantů pořádajících barev. Do ringu se postaví Věra Kubíčková, Aleš Makovec, Jakub Sebera, Tereza žirovnická, Lukáš Vácha, Josef Šimák, Tadeáš Šutka a Matyáš Makovec.


Noc bojovníků v Táboře

"Tím, že dělám šestý ročník a většina zápasníku, kteří zde zápasili, se rádi vracejí. Jako například Antonín Coufal, Vladimír Lengál atd. Já z toho mám radost, rád je vždy tady postavím, protože jsou to super a skromný kluci. Startovku řeším od září, takže ji mám celkem brzo postavenou. Ale tím, že jsme fighteři a děláme sporty, u kterých je časté zranění, tak ty zápasy občas padají a musím hledat náhradu. A bohužel kámen úrazu je v tom, že mnoho zápasníků je pohodlných a mají už svátky, takže je menší výběr. Nechápu to, my jsme to měli úplně jinak. Jel jsem zápasit kamkoliv a byl jsem rád, že jsem tu možnost dostal, ať kvůli zkušenosti nebo financím." řekl hlavní pořadatel a tréner KBC Tábor David Kubíček


Průběh strhujícího večera bude mít i letos pod svými moderátorskými otěžemi Robert Kurka - alias "Pán Kolen" a medailista z MS v Muay Thai Bangkok Thajsko.


Další články