Sleduj nás

Nevymlouvej se! Pokud jsem nemocná, tak nelezu do zápasu! natřela Dostálová svoji rivalku

Nevymlouvej se! Pokud jsem nemocná, tak nelezu do zápasu! natřela Dostálová svoji rivalkuFOTO: Clash of the Stars

Tyhle holky si spolu na manikúru a nákupy asi jen tak nedojdou. Měsíce slovních přestřelek vzájemný zápas ani zdaleka nevyřešil, a tak do sebe Veronika Zajícová s Míšou Dostálovou šijí vesele dál.

Jedna je na startu své sportovní kariéry, ta druhá na samém konci. Pokud byste ovšem čekali, že bude ze strany Zajícové fungovat respekt ke staršímu a z opačného konce tohoto sporu shovívavost k výrazně mladší oponentce, jste na velkém omylu.

Jak se zdá, vzájemný souboj, který se odehrál na posledním turnaji Clash of the Stars, přinesl pouze další nenávist a rozhodně situaci neuklidnil. Jistou vinu na tom má výsledek, který vítězku neurčil a přinesl pořádně hořkou pachuť.


Veronika Zajícová se netají ambicí prosadit se na světové scéně. Sportovní talent i atraktivní vzhled jí předurčují k tomu, aby tento cíl naplnila, ale výsledkově je to v poslední době bída. Veronika má za sebou tři zápasy v MMA. Po prvním vítězství teď přišly dvě porážky, a místo toho, aby byl v dohledu zápas o titul RFA, tak se řeší, co vůbec dál. Poslední neúspěch přinesl souboj na turnaji RFA v Budapešti s domácí Beátou Juhász. Prohra na body byla podle Zajícové způsobena nemocí.

„Děkuji všem za podporu a haterům za pozornost. Šla jsem do zápasu s tím, že jsem měla antibiotika a ve třetím kole jsem odpadla silově. Nejsem zvyklá se vzdávat. Proto jsem tam šla i přes to vše. Je to moje chyba. Pokazila jsem si to sama. Myslela jsem si, že v zápase umřu, ale nevzdala jsem to. Příště to bude lepší,“ vyjádřila se mladá bojovnice na svém Instagramu.


Podobné odůvodnění bylo něco pro rivalku Dostálovou. Ta si momentálně užívá teplo a sluníčko na exotické dovolené, odkud zásobuje svůj profil na OnlyFans peprným obsahem. I přes idylku, ve které se momentálně nachází, si našla chvilku, aby zhodnotila údajnou výmluvu Zajícové.

„Pokud jsem nemocná a žeru víc prášků než parta důchodců, tak nelezu do zápasu… A pokud tam už vlezu, tak se na to nemůžu vymlouvat. A už vůbec si říkat dopředu, jak jsem strašně nemocná, kdyby to náhodou nevyšlo. Si na dovolené otevřu zprávy z „bojových sportů“ a každý den čtu, jak byla chudáček Zajícová nemocinká!!!“


Další články