Sleduj nás

Nemohu riskovat zranění do větších zápasů, vysvětluje Sivák svoji absenci v titulové bitvě

Nemohu riskovat zranění do větších zápasů, vysvětluje Sivák svoji absenci v titulové bitvěFOTO: OKTAGON MMA

Vašek Sivák přestal zvedat telefony a dlouho se neozýval, na což zareagovalo vedení RCC tak, že ho z titulové bitvy odňalo. Co bylo podle bojovníka hlavním důvodem tohoto chování?

Matchmaker Martin Wodecki to řekl na plná ústa. „Vašek zničehonic přestal komunikovat. Neodpovídal mně ani manažerovi. Co tak vím, zraněný není. Ještě před dvěma týdny tvrdil, že je vše ok, teď to však ok není. Mohl nám aspoň napsat SMS nebo něco…,“ čílil se muž, který Vaška do titulové bitvy v Rusku dostal. Nakonec se musel smířit s faktem, že si bude muset na poslední chvíli vyhledat náhradníka.

Co ovšem s třiadvacetiletým českým postojovým talentem bylo doopravdy? Za vše údajně mohlo zranění, které sice není tak vážné, aby Sivák nemohl zasáhnout do boje, ale zato je riskantní, že by si tím bojem ublížil. Více už mladý bojovník popsal pro portál iSport.cz.


„Nikdy by mě nenapadlo rušit zápas, navíc tak vysněný. Víte moc dobře, že jsem nastoupil hned třem dravcům po sobě, proč bych tedy nenastoupil dalšímu, když jsem hlavní orel? Ještě dnes bych klidně odletěl, ale nemohu se zranit do mnohem větších zápasů, než je tento…,“ vysvětloval Vašek důvod své absence. Čeho se zranění týká, to však neupřesnil.

„Až se mi vyléčí zranění, vletím do ringu nebo oktagonu s drivem, který jste zatím nikdy neviděli. Teď si odpočinu, a pak si pro všechno dojdu. Omlouvám se soupeři, tohle nebylo v plánu! Bál jsem se to říct týmu a uvažoval jsem i nad tím, jestli se třeba na lékařské doporučení nevykašlat, ale fakt je ten, že mě to bolí, takže nechci riskovat. Je mi to opravdu líto a zápas s Nabatim bych si určitě přál v budoucnu uskutečnit,“ dodal.


Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články