Sleduj nás

Nějaká Baba Jaga je jen potravou pro lva, myslí si Vémola. O takový zápas prosit nebude

Nějaká Baba Jaga je jen potravou pro lva, myslí si Vémola. O takový zápas prosit nebude

Karlos Vémola se pokusil Václavu Mikuláškovi stručně vysvětlit, co si o jeho poslední reakci myslí.

Český Terminátor v úterním pořadu MMA LETEM SVĚTEM rozpoutal vášně, když ostravského „Babu Jagu“ označil za člověka, který si na zápasníka pouze hraje a jehož jediné bojové zkušenosti pocházejí ze rvaček na diskotékách.

Jakmile se tato slova donesla až k samotnému Mikuláškovi, tak se přemístil na sociální sítě a přišel s poměrně drsnou odpovědí. A jelikož ta odpověď zahrnovala dost osobních popíchnutí, nemohl ji Karlos jen tak nechat být.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Tak koukám, že tady to frajer těžce neunesl. Já jen řekl, co si o něm myslím jako o zápasníkovi, že prostě nic neumí. On se hned na sociálních sítích rozbrečel a začal vypisovat o mých šikmých očích apod.,“ napsal Vémola.


„To mě opravdu mrzí od frajera, který je skoro bez zubů a šišlá jak debil… Každopádně to sem nepatří. Když někdo kritizuje třeba můj box, tak se nad tím zamyslím a makám na něm. Frajer by si zasloužil pár facek, ale Ondřej Novotný má rozum a takové žrádlo by lvovi do klece nikdy nepředhodil,“ doplnil.

Baba Jaga ve svém příběhu na Instagramu vzápětí ještě jednou reagoval, a to obrázkem s popisem: „Tak jsme se oba vykecali, teď ta důležitější věc. Pojď si dát do držky.“ Nedá se ovšem předpokládat, že bychom se takového zápasu skutečně dočkali. Karlos momentálně vyhlíží bitvu v polotěžké váze a hned na to bude o váhu níž vyčkávat na vítěze duelu Ďatelinka vs. Siwy.


Další články