Sleduj nás

Neber si Lawlera do huby! On aspoň nemlátí těhotné ženy a nevozí si šlapky v autě, pustil se Covington do Jonese

Neber si Lawlera do huby! On aspoň nemlátí těhotné ženy a nevozí si šlapky v autě, pustil se Covington do Jonese

Colby Covington to po své parádě na UFC on ESPN 5 pořádně rozjel. Nejprve se dostal do křížku s Kamaru Usmanem, jemuž opět vytkl, že pořád jen předstírá zranění, a následně se opřel i do šampiona Jona Jonese, který řekl, že Lawler celý svět svou prohrou zklamal. 

„Že Robbie Lawler zklamal celý svět? Chlápek jako Jon Jones to musí vědět z první ruky, co to znamená zklamat celý svět. Robbie si aspoň nevozí šlapky ve svém Bentley a nemlátí těhotné ženy a pak před nimi neutíká se všemi drogami, které si vozí v autě. Robbie je legendou, je to rodinný příslušník a první volba na člena do Síně slávy,“ pravil Colby, jenž se s tím vůbec nemazal.

Covington a Jones spolu mají nevyřízené účty ještě ze školních let. Oba dva se dali na bojovou dráhu a oba v tom jsou nesmírně dobří. Colby přitom vždy tvrdil, že Jona ve sparingu porážel, a to i navzdory tomu, že je od sebe dělí dvě váhové kategorie.


„Během školních let jsme se já a Jon spolu spárovali, pravidelně jsem mu způsoboval výpadky paměti. Pokud mi nevěříte, zeptejte se kohokoliv z Iowa Central wrestling room, tam se to všechno dělo. Když na to přijde, moc rád to zopakuju. Zničím ho ještě více!“ přisliboval Colby, ačkoliv možná sám ani neuvažoval, že by mu na tuhle výzvu Jones odpověděl.


A zatímco byl Covington v rauši, tak se opřel i do Bena Askrena, který se předtím omluvil za svou prohru s Jorgem Masvidalem. „Omlouvám se všem, že jsem s Masvidelem prohrál. Teď musíte poslouchat ty nesnesitelné s*ačky, co Colby a Kamaru Usman vypouští,“ napsal.

„No tak, Bene, co se nám to snažíš říct,“ odpovídal Colby. „Já jsem ten, kdo je tu bořitelem rekordů… tedy jen kromě toho, který jsi zlomil ty, když jsi za rekordních pět sekund prohrál s Masvidalem. Nerozumím tomu, proč se někdo jako on vůbec zapojuje do diskuze. Až ho porazí i Demian Maia, pak bude mít 0-3 v UFC, tak snad od toho pobudy už nic neuslyšíme,“ dodával.


Další články