Sleduj nás

Ne, můj čas ještě nenadešel, hlásí MMA legenda a hovoří o velkém comebacku

Ne, můj čas ještě nenadešel, hlásí MMA legenda a hovoří o velkém comebackuFoto: Bellator

Quinton Rampage Jackson stále není spokojený s tím, jak se s MMA světem rozloučil, proto se na velkou scénu vrátí ještě aspoň jednou a zkusí to znovu. 

Bývalý šampion polotěžké váhy UFC v dnešní době natolik změnil svou figuru, že by ho mnozí fanoušci už ani nepoznali. Z urostlého svalovce je tlouštík, který se ve své poslední bitvě rychlostně vůbec nemohl rovnat druhému veteránovi Fedoru Emelianenkovi. S tímto soupeřem Quinton prohrál v prosinci roku 2019, když inkasoval TKO ještě v prvním kole. Fanoušci se mu svým způsobem vysmáli a on nad sebou začal přemýšlet.

„Tohle přeci nejsem já, takhle to nemohu jen tak nechat,“ vyčítal si a začal na sobě makat. Výsledky jeho práce bychom mohli vidět v poměrně blízké budoucnosti. „Akorát vedu rozhovory ohledně zápasu se Shannonem Briggsem. Nemohu své fanoušky nechat s tím pocitem, že jsem je zklamal. Nemohu odstoupit za těchto okolností. Rozhodně tedy ještě nekončím,“ informoval skrze kanál TMZ Sports.


Bude to návrat do MMA klece, anebo boxerského ringu? „Mohu učinit návrat do MMA, ale nejprve se chci ukázat v ringu. O tom duelu se Shannonem se bavíme už dobrý rok, teď je konečně na čase ho zrealizovat. Vracím se do formy, ovšem ten návrat do MMA by pro mě byl obtížný. Je mi 44 let, z wrestlingu mě bolí tělo, zejména kolena. A když se věnujete MMA, každý vás chce brát na zem,“ pronesl.


Další články