Sleduj nás

Návrat do Bellatoru nepřipadá v úvahu. Co tedy bude bývalý šampion UFC dělat?

Návrat do Bellatoru nepřipadá v úvahu. Co tedy bude bývalý šampion UFC dělat?

Byla doba, kdy se zkušený zápasník Eddie Alvarez vyhříval na výslunní, jenže tyto časy pro něj zejména pod značkou UFC již nadobro skončily. Dnes již čtyřiatřicetiletý bijec nemá s žádnou organizací podepsanou smlouvu a na volné noze uvažuje, jakým směrem by se měl dál vydat, má-li si jeho tvář po předchozích nezdarech opět zachovat nějaký respekt.

Lidé si mysleli, že když jejich ikona z divize v lehké váze zanechá své účasti v UFC, přičemž možnost prodloužit smlouvu tu byla, tak se alespoň představí na horké půdě Bellatoru, na níž už také v minulosti uspěla a kam se většina zápasníků často přesouvá, pokud zanechá svého angažmá v nejprestižnější bojové soutěži světa.

Eddie Alvarez v UFC


Jak se ale později ukázalo, „The Underground King“ ovšem všechny tyto spekulace smetl pod stůl a nechává si jen jedna otevřená vrátka.

„Nemyslím si, že by se tohle téma mohlo chytit nějakého reálného podkladu,“ reaguje Scott Coker (ředitel Bellatoru) na možnost opětovně navázat spolupráci s Alvarezem.


„Vím, že jsme se o tom už jednou bavili, ale pro teď to určitě nepřipadá v úvahu. Možná se naše cesty s Eddiem v budoucnu ještě spojí, jenže kdy a jestli to vůbec bude, to si raději ani netroufám říct,“ prohlašuje.

O čem se nejvíce hovoří, je to, že by se Eddie Alvarez mohl upsat ONE Championship, což je další uznávaná (a podle všeho i největší) sportovní asociace, která se zaměřuje na MMA, a bojovníka, jako je „Podzemní Král“, by ve svých řadách jistě ráda uvítala.


Další články