Sleduj nás

Náročný test! Makhmud Muradov půjde proti vycházející dagestánské hvězdě

Náročný test! Makhmud Muradov půjde proti vycházející dagestánské hvězděFOTO: UFC

Organizace UFC je nejlepší světová MMA liga, kde prostě nejsou lehké zápasy. Své o tom ví Makhmud Muradov, který opět vyfasoval extrémně těžkého oponenta.

Podle posledních informací je smlouva již podepsaná a do zápasu zbývá zhruba měsíc a půl. Muradov má tak před sebou náročné tréninkové období, které vyvrcholí střetem s Abusupiyanem Magomedovem.

Muradov půjde do zápasu se dvěma porážkami v zádech. Nejprve trochu překvapivě podlehl v polovině roku 2021 Geraldu Meerschaertovi a po více než roční pauze nestačil ve velmi vyrovnaném zápase na nepříjemného Brazilce Caio Borralha. Dvaatřicetiletý Uzbek nevypadal v zápase vůbec špatně, ale klíčové chvíle lépe zvládl jeho soupeř.


"Ne vždy to dopadne tak, jak bychom chtěli! Ale měli bychom být vděční za to, co máme. Včera nebyl můj večer! Byl jsem připravený, cítil jsem se dobře, ale v zápase se něco pokazilo, to je sport, soupeři upřímně gratuluji," nehledal po nepříznivém výsledku žádné výmluvy Muradov a okamžitě se vrátil zpět do gymu.

V UFC má tedy po pěti zápasech pozitivní bilanci tři výhry a dvě porážky. K tomu získal ve dvou zápasech bonus za výkon večera!


Dvaatřicetiletý Rus Abusupiyan Magomedov má za sebou v UFC pouze jeden zápas, který absolvoval loni na turnaji UFC Fight Night 209 v Paříži. Premiéra se mu vydařila ve velkém stylu. Dustina Stoltzfuse sestřelil za pouhých devatenáct vteřin!

Abus se na profesionální MMA scéně pohybuje již od roku 2010 a nastupoval například v německé GMC, v americké lize PFL a také v KSW. Celková bilance všestranného borce je pětadvacet výher a čtyři porážky, kdy rovných dvacet vítězství získal před limitem.

Pro Makhmuda Muradova se bude jednat o poměrně důležitý zápas. Dvě porážky v řadě zažil již jednou v počátku své kariéry a zareagoval na ně sérií tří výher v řadě. Doufejme, že se mu podobná odpověď povede i tentokrát a 11. března si z Las Vegas odveze vítězství.
 

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články