Sleduj nás

Na Shopaholic kašlu, tahala ze mě miliony. Do své vily ji nepustím, říká bojovník a hvězda filmů pro dospělé Petr Kunštár

Na Shopaholic kašlu, tahala ze mě miliony. Do své vily ji nepustím, říká bojovník a hvězda filmů pro dospělé Petr KunštárFoto: RedFace

Ještě v dubnu ji plánoval požádat o ruku, po několika údajných mileneckých hádkách ji ale pustil k vodě. „Kašlu na ni, do své vily ji nepustím,“ nechal se slyšet Petr Kunštár, který nyní údajně obnovil přípravu, aby si svůj nahromaděný vztek mohl vybít v kleci… A nejen tam, ale to už je trochu jiný příběh.  

Dlouhé měsíce básnil o tom, jak ho šarm Adélky Pulcové naprosto pohltil, jenže pak se nakonec přidal k tomu zbytku, který od ní stejně odvrátil zrak. Důvody Petra Kunštára jsou však lehce poněkud jiného rázu.

„Adélka je minulostí. Tahala ze mě miliony a neopětovala mi lásku, kterou jsem od ní očekával,“ řekl Kunštár, který se po údajném rozchodu se Shopaholic měl vrátit ke své bývalé lásce Denisce ze Sokolova.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„V první řadě chci, aby holka na mě byla hodná a nezneužívala mé dobré vůle. Já Adélce koupil zlaté šperky, hodinky, náhrdelníky a myslíte si, že se mi odvděčila? Ne, to se nedělá. Já už ji mám plné zuby, už ji k sobě nechci,“ uvedl Kunštár, který naposledy odhalil, že sám žije ve vile za osm milionů korun, o čemž se dá rozporovat, ale když to tvrdí…

O čem se ovšem rozporovat příliš nedá, to je Petrova minulost. A dle toho, jak se nechal slyšet během talkshow RedFace 2 Face, tak i přítomnost.


„Momentálně skládám písničky a zpívám. Jsem slavná osobnost, nahrávám hudbu pro děti a točím filmy pro dospělé. Čeká mě nahrávání skladby s Gottovou dcerou, takže jsem celebritou a zároveň bojovníkem,“ řekl všeuměl Petr Kunštár, který byl teď povolán na turnaj RedFace 4 do Pardubic. Minule si dal za cíl vyhrát zápas a požádat Shopaholic Adél o ruku. Z tohoto plánu nyní již sešlo, ale on rozhodně vymyslí něco nového.


Další články