Sleduj nás

Na dávkách se mi žije dobře, jen to chce ještě jedno dítě, abych brala 70 tisíc, říká Lucie Kotlárová

Na dávkách se mi žije dobře, jen to chce ještě jedno dítě, abych brala 70 tisíc, říká Lucie KotlárováFoto: RedFace

Podobně jako její bratranec Honza, i bojovnice Lucka se pochlubila, jak dobře se jí žije na státní podpoře.

Lucie Kotlárová je postavou, která v posledních dnech kompletně zbořila internet. Započalo tou pouhou výzvou Karlosi Bendovi, který v kleci pokořil dva její bratrance – Jardu a Honzu (Diega) – a pokračovalo to podpisem smlouvy s organizací RedFace, kde tato 260kilová „zápasnice“ dostane už 6. dubna příležitost se naplno ukázat.

Pomineme-li ovšem její kypré tvary a velké sebevědomí, Kotlárová o sobě ještě prozradila, že má poměrně bujnou minulost. Dříve se dostala do křížku se zákonem, kvůli čemuž musela na nějaký čas do chládku. Když ji však pustili, našla si manžela a s ním zplodila sedm krásných dětí. Vše by probíhalo jako po másle, jen kdyby si nějací Karlosové nedělali srandu z rodu Kotlárů…

„Chtěla jsem do zápasu Karlose Bendu a Karlose Vémolu, protože to jsou špíny, které si dovolují na náš rod, jenže se mě oba dva bojí! Na ně lehnu a je po nich!“ spustila Lucie v živém podcastu RedFace 2 Face, kde proběhla drobná zpověď i z jejího života.

„Já jsem dříve pracovala. Nosila jsem sudy s Plzní v motorestu, lidi nechápali (jak jsem silná), jenže pak nám tam postavili dálnici a teď jsem kvůli tomu na dávkách… Platí mě ale dobře, akorát musím ještě to jedno dítě porodit, abych měla sedmdesát tisíc (měsíčně),“ prozradila Lucie, která tak dala vzpomenout na svého bratrance Diega, který má tedy „jenom“ čtyři děti, přesto i on veřejně mluví o tom, jak se má na podpoře dobře.


Teď si však Lucka našla slušný přivýdělek, a to formou zápasu v RedFace, kde jí bude soupeřkou herečka Regina Labajová. Ta mimochodem váží o nějakých 210 kilo méně, přesto si na Kotlárovou věří. „Myslím si, že ji v zápase uženu jako divokou svini. Tohle ona neudejchá,“ konstatuje.

„Neboj se, já to udejchám a tebe smlsnu jako malinu. Já se jako malá prala s chlapama, tohle pro mě nebude nic!“ kontrovala Lucie směrem k Regině.  


Ber 600 spinů úplně zdarma - Registrace zde


Další články

Zatímco vy dojídáte cukroví, on hladoví. Procházka trýzní tělo pro úspěch

Většina z nás se po svátcích teprve odhodlává k první návštěvě posilovny, avšak Jiří Procházka posouvá limity lidské vůle do sfér, o kterých se běžným smrtelníkům ani nezdá. Bývalý šampion UFC se na sociálních sítích svěřil s rutinou, která zahrnuje pravidelné a dlouhé hladovění, čímž znovu dokazuje, že jeho cesta bojovníka není jen o tvrdých úderech v kleci.

Zatímco vy dojídáte cukroví, on hladoví. Procházka trýzní tělo pro úspěch

Režim, respekt a vaření na cele. Karlos ví, jak přežít, tvrdí znalec jeho poměrů

Už více než týden se Karlos Vémola dívá na svět skrze mříže vazební věznice. Soud ho tam poslal kvůli podezření z účasti na organizované drogové trestné činnosti, což vyvolalo v Česku mediální bouři. Zatímco veřejnost spekuluje o vině či nevině, lidé z jeho blízkého okolí poodkrývají, jak Terminátor tuto krizovou situaci snáší a kde leží jeho největší slabina.

Režim, respekt a vaření na cele. Karlos ví, jak přežít, tvrdí znalec jeho poměrů

Muradov míří do polské FAME: Ve hře je luxusní auto za miliony

Zatímco fanoušci domácí scény marně vyhlíželi sjednocující bitvu o krále střední váhy, Makhmud Muradov udělal krok stranou, jenž mnohým vyrazil dech. Uzbecký bojovník vymění klec Oktagonu za polskou show, kde se v pyramidě popere o luxusní automobil. „Když se pro něco rozhodne, těžko mu to rozmlouváte,“ pokrčil rameny promotér Ondřej Novotný a potvrdil, že hvězda má pro tento „výlet“ zelenou.

Muradov míří do polské FAME: Ve hře je luxusní auto za miliony

Čepo promluvil o facce pro Siváka: Prodal lístek od Rytmuse a vysmál se majiteli

Místo VIP servisu výchovná facka a vyhazov, tak dopadl večer pro jednu z největších hvězd domácího postoje. Dlouho se o tom jen špitalo, leč nyní „El Chapo“ prolomil hradbu mlčení a detailně popsal, proč musel Václav Sivák opustit turnaj Fight Night Challenge. Nebylo to kvůli rivalitě, nýbrž kvůli sérii prohřešků, které vyvrcholily fyzickým střevem.

Čepo promluvil o facce pro Siváka: Prodal lístek od Rytmuse a vysmál se majiteli