Sleduj nás

Myslela jsem, že vyhrávám 4:0 na kola, diví se Namajunas ztrátě titulu. Ráda by trilogii

Myslela jsem, že vyhrávám 4:0 na kola, diví se Namajunas ztrátě titulu. Ráda by trilogii
K velkému nedorozumění došlo mezi bývalou šampionkou Rose Namajunas a jejím rohem, který ji pořád utvrzoval v tom, že zápas jasně vyhrává.

Toto byl vskutku velmi náročný fight na bodování. Za námi bylo pět kol, která nepřinesla skoro žádné vzrušení, chvíle kontroly či dominance. Dokonce převládal názor, že kdyby bylo možné jistá kola bodovat 10-10, dozajista by tak v mnoha případech někdo učinil.

Protože ovšem každé kolo potřebuje vítěze, velmi mylně se roh Namajunas přepočítal, že jejich bojovnice vyhrává před vstupem do posledního dějství 4:0. A to byla zásadní chyba, kvůli níž Rose nezačala vyvíjet žádnou aktivitu navíc.

„Hodně se tomu výsledku divím a nechápu, jak se Carla po takovém výkonu mohla stát šampionkou. Opravdu mi nepřišlo, že by v tom fightu udělala něco navíc. Něco, čím by mě přelstila, přechytračila, čím by mě ohrozila. Z její strany tam nebylo vůbec nic,“ řekla Namajunas.

„Před vstupem do pátého kola mi můj trenér Trevor Wittman sdělil, že vedu 4:0. Já to cítila stejně, proto jsem se nehnala za nějakým ukončením. Nakonec jsem zjistila, že jsme se všichni spletli, ale opravdu nechápu, co se tam bodovalo, že to vyhrála zrovna Carla,“ divila se.


„Chápu to rozhořčení, že náš zápas nebyl nejatraktivnější, ale po všech těch záživných fightech jsem se rozhodla, že k tomuto přistoupím více takticky. Cožpak na to nemám právo?“ ptala se.

„I tak věřím, že jsem byla lepší. Cítila jsem se lepší v každém aspektu boje. Kdyby tu byla ta možnost, ráda bych si dala okamžitou odvetu,“ vznesla své přání na tiskové konferenci.

Další články