Sleduj nás

Muradov zahájil přípravu na další zápas, vyhlíží soupeře světové extratřídy

Muradov zahájil přípravu na další zápas, vyhlíží soupeře světové extratřídy

Nedávno se Mach Muradov vyjádřil k tomu, že by rád bojoval někdy na jaře, ovšem pokud se mu nabídne bližší termín, pak jej (znovu) přijme. O přesném čase ani místě konání zatím nic nevíme, zato nám uzbecko-český bojovník odhalil, že již naplno trénuje a proti sobě očekává světovou kvalitu.

„Začal jsem přípravu k dalšímu zápasu, už jednáme s UFC,“ uvedl Mach prostřednictvím svých soc. sítí, kde mimo jiné prozradil, že k oficiálnímu oznámení chybí už jenom soupeřův podpis. „Půjde o protivníka z nejlepší patnáctky žebříčku,“ dodával pro své fanoušky, čímž je zanechal v očekávání.


Jak vypadá současný žebříček divize střední váhy? Na čele je šampion Israel Adesanya a pod ním se nachází: 1- Robert Whittaker, 2 - Paulo Costa, 3 - Yoel Romero, 4 - Jared Cannonier, 5 - Darren Till, 6 - Jack Hermansson, 7 - Kelvin Gastelum, 8 - Derek Brunson, 9 - Edmen Shahbazyan, 10 - Uriah Hall, 11 - Brad Tavares, 12 - Ian Heinisch, 13 - Omari Akhmedov, 14 - Antonio Carlos Junior, 15 - Anderson Silva.

Vzhledem k tomu, že Carlos Junior a Tavares mezi sebou svedou 14. března zápas, pak je můžeme z tohoto seznamu vyloučit. Totéž se dá v podstatě říct o každém od Shahbazayna výše k šampionovi. Nejpravděpodobnější soupeři tedy jsou Uriah Hall (15-9-0), Ian Heinisch (13-3-0) a Omari Akhmedov (20-4-1).


Celý záznam zápasu: Makhmud Muradov vs. Trevor Smith 


Další články