Sleduj nás

Muradov prozradil, kdy by chtěl mít další zápas v UFC

Muradov prozradil, kdy by chtěl mít další zápas v UFC

Makhmud Muradov, hrdina z turnaje ve Washingtonu, kde si odnesl skvostný bonus za výkon večera, který okořenil ukázkovým knokautem, promluvil o tom, kdy by mohl nastoupit do dalšího zápasu v UFC.

„Kdy to bude, to ještě nevím, ale chtěl bych, aby to bylo v březnu,“ prozradil před obrazovkami televize Nova uzbecko-český bojovník, jenž díky svému poslednímu výkonu poskočil ve světovém žebříčku střední váhy.

„Teď jsem na nějakém 28.-29. místě. Myslím, že tam nějakou chvíli zůstanu,“ uvedl Mach, který ještě předtím avizoval, že by se rád přesunul o kategorii níž. Jeho plány se však i díky slibnému umístění ve váze střední pozměnily. Nyní bude potřeba dohnat jen nějaký ten tělesný deficit.


Makhmud Muradov vs. Trevor Smith - záznam celého zápasu

Trevor (Smith) vypadal oproti mně jako trochu větší fighter, ale s týmem jsme už upravili přípravu. Teď pracujeme na síle,“ potvrdil Muradov, který aktuálně drží třináctizápasovou vítěznou šňůru. Do posledních dvou duelů ovšem vstoupil na short notice, čímž neměl tolik času na nastudování soupeře. Do příští bitvy by to rád napravil, ale kdyby se náhodou objevila další nabídka třeba už v lednu, tak by ji vzal.


„Pokud mi zítra zavolají a řeknou, že pro mě mají za dva týdny zápas, tak to vezmu,“ zakončil s úsměvem.


Další články