Sleduj nás

„Mohl bych jít na party a zmlátit tam 3 lidi.“ Václav Sivák o své temné stránce

„Mohl bych jít na party a zmlátit tam 3 lidi.“ Václav Sivák o své temné stránceFoto: RFA

Je hlavní hvězdou organizace RFA, v ringu neporaženým zabijákem, ale v soukromí bojuje s vlastní povahou. Václav Sivák v otevřené zpovědi promluvil o své temné stránce a přiznal, že život normálního člověka pro něj zkrátka není.

Zlý kluk se snaží být hodný

Václav Sivák si svou přezdívku „Bad Boy“ rozhodně nevysloužil náhodou. Občas vynechá tiskovou konferenci, v pozápasových rozhovorech nešetří urážkami a jak přiznává i šéf RFA Boris Marhanský, spolupráce s ním není jednoduchá. Sám bojovník si je své komplikované povahy dobře vědom.

„V jádru jsem zlý kluk, který se ale snaží být dobrým a hodným člověkem,“ popsal sám sebe v pořadu na kanále SNAMI. Přiznává, že s blížícím se zápasem v něm narůstá zloba a že žít jako běžný smrtelník zkrátka nedokáže. „Jdu si vlastní cestou,“ říká.

Bitky jen v ringu

Nařčení z arogance, která často slýchá, však odmítá. Podle něj si lidé pletou aroganci s jeho osobitým postojem ke světu.

„Nepovažuji se za namyšleného, jen mám na všechno svůj vlastní postoj,“ bránil se. „Kdybych chtěl, mohl bych být arogantní. Mohl bych přijít na párty, zmlátit tam tři lidi, sebrat jim holky a zmizet. Ale tohle jsem nikdy neudělal.“


Ve skutečnosti se prý mimo ring rvačkám striktně vyhýbá. „Vůbec se neperu. Když přijdu na večírek, chovám se slušně. Chci si to užít v klidu, jako normální, slušný člověk.“

Veškeré večírky teď navíc musí jít stranou. Václava Siváka čeká 26. září v Bratislavě na turnaji RFA 24 obhajoba titulu proti nebezpečnému Angelu Volpemu se zkušenostmi z prestižní organizace Glory. Právě v ringu může „zlý klučina“ v něm dostat volný průchod a ukázat světu, proč je jedním z nejlepších bojovníků na domácí scéně.

Ber 600 spinů úplně zdarma - Registrace zde


Další články

Exstarosta dostal na budku. Novotný si vybral silného soupeře a tvrdě narazil

Showman Pavel Novotný si v Clashi opět ukradl pozornost pro sebe, když se nechal zlákat do pyramidy o milion korun. Při výběru soupeře si však ukousl příliš velké sousto. Kulturista Antonín Hodan sice nastupoval do svého prvního zápasu, ale fyzická převaha byla znát a exstarosta Řeporyjí si z klece odnesl pořádnou nakládačku.

Exstarosta dostal na budku. Novotný si vybral silného soupeře a tvrdě narazil

Ochranka musela do klece! Mikulášek neudržel nervy a chtěl soupeře zničit

Měla to být sladká pomsta za ostrá slova a provokace, ale zvrhlo se to v totální chaos. Duel Václava Mikuláška s Pavolem Vaškem na turnaji Clash 14 musela krotit ochranka přímo v kleci. Rozhodčímu došla trpělivost s fauly a zápas ukončil, což Mikuláška dovedlo k slzám bezmoci a následné emotivní zpovědi o boji s vlastními démony.

Ochranka musela do klece! Mikulášek neudržel nervy a chtěl soupeře zničit

Rytmus se plete, vzkazuje Novotný. Celebrity v kleci jsou naše DNA

Kritika ze strany slovenského rappera nenechala šéfa největší domácí organizace chladným. Ondřej Novotný se rozhodl uvést věci na pravou míru a v reakci na výčitky Patrika Vrbovského zdůraznil, že spojování obyčejných lidí či známých tváří s bojovými sporty není v Oktagonu žádnou novinkou, nýbrž návratem ke kořenům.

Rytmus se plete, vzkazuje Novotný. Celebrity v kleci jsou naše DNA

Clash 14 výsledky

Clash 14 se dnes vrací do Prahy! Sledujte kompletní fight card, živé výsledky, preview zápasů, milionovou K-1 pyramidu a aktuální kurzy. Zjistěte datum, místo, PPV i program galavečera.

Clash 14 výsledky

Hype versus realita: Kincl srovnává Pukače s Mikuláškem a věští jasný konec

Mnozí fanoušci očekávají vyrovnanou bitvu plnou emocí, avšak Patrik Kincl vidí nadcházející duel úplně jinou optikou. Před odvetou s Robertem Pukačem si nebere servítky a s ledovým klidem tvrdí, že celá zápletka je jen nafouknutá marketingová bublina, která splaskne stejně rychle jako kdysi naděje Václava Mikuláška proti Karlosu Vémolovi.

Hype versus realita: Kincl srovnává Pukače s Mikuláškem a věští jasný konec