Sleduj nás

Mně se nikdy neomluvil! postěžoval si muž, kterého McGregor uhodil v baru

Mně se nikdy neomluvil! postěžoval si muž, kterého McGregor uhodil v baru

Když už se zdálo, že je incident ohledně Conorova útoku na bezbranného staříka u konce, tak se ozval napadený muž a přiznal, že on sám omluvu nikdy nedostal. Navíc slavného zápasníka tvrdě sepsul za to, že si část své výpovědi vymyslel.

„Četl jsem si noviny, které psaly o jeho omluvě, ale jediný, komu se v podstatě omluvil, byly jeho fanoušci. Mně nic takového neřekl,“ pravila napadená osoba prostřednictvím irského magazínu irishmirror.ie.

„Přiznal sice, že udělal chybu, ale mně osobně neřekl vůbec nic. Jen promluvil ke svým fanouškům a své rodině,“ mrzelo ho.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Když byl tento muž tázán, zdali by omluva pomohla, odpověděl: „Mohla by. Určitě by stačilo, kdyby ji řekl přímo mně a ne televizi.“


Conor McGregor se nechal slyšet, že se s napadeným pánem osobně setkal v taxíku, kde se doprošoval odpuštění. Tato slova byla však druhou stranou razantně dementována.

„To vůbec není pravda! Potkali jsme se v taxi, ale já usedl dopředu, on dozadu (když opouštěli bar). Nevím, jestli si mě nevšiml nebo mě nepoznal, ale určitě jsme spolu o ničem nemluvili,“ odhaloval svou část příběhu.


Další články