Sleduj nás

Miller varoval Joshuu: Nejdřív tě zbiju a pak si vyjdu s tvou mámou na večeři

Miller varoval Joshuu: Nejdřív tě zbiju a pak si vyjdu s tvou mámou na večeři

Anthony Joshua a Jarrell Miller se spolu mají utkat na začátku června v newyorské Madison Square Garden, kde budou oba dva usilovat o to, aby tomu druhému pošpinili doposud bezchybný zápasový rejstřík.

Joshua je v utkání favoritem, ale jeho promotér už teď klidní emoce: „Pro Anthonyho je to velký krok. Zápasy na nepřátelském území nejsou nikdy lehké, je to spíše naopak. A co se týče Millera, musím říct, že to je profesionál, s jakým se Joshua ještě nesetkal. Nečeká jej tedy nic lehkého.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Jarrell Miller je opravdové zvíře. Nejenomže má velkou výdrž, což byste od jeho 140kilové postavy asi očekávali, ale navíc má sebevědomí na rozdávání. O tom jsme se mohli přesvědčit z jeho výpovědí, které se snažily vykolejit jindy chladnokrevného britského borce.

„Nejdřív ho zbiju a pak si vyjdu s jeho mámou na večeři. Udělám si s ní pěkný večer,“ navážel se do Joshuy. „Pro mě je to jenom kus hovna. Tváří se sice jako neviňátko, ale ve skutečnosti je to rozmazlený parchant. Udělal by lépe, kdyby nám odhalil svou pravou tvář, na to ovšem nemá koule,“ dodával.


Nastartují tato slova Joshuu k reakci? To nám prozradí čas. Jisté však je, že se třicetiletý hrdina z Britských ostrovů nechal slyšet, že zatím nikdo nedosahuje jeho úrovně, o Millerovi nepochybně. Zdali to bude platit tak i v tomto případě, to se dozvíme dle odhadů 1. nebo 8. června.


Další články