Sleduj nás

Milenka Karlose Vémoly promluvila: Jedním slovem tragédie! Chce ho každá, ale nudí v MMA i v posteli

Milenka Karlose Vémoly promluvila: Jedním slovem tragédie! Chce ho každá, ale nudí v MMA i v posteliFOTO: OKTAGON MMA

Kdo by to řekl? Karlos Vémola, v kleci známý jako obávaný lev, se za zdmi ložnice prý proměňuje v zcela odlišné zvíře, alespoň podle jeho bývalé milenky Zdeňky Černé, známé jako Lulu.

V rozhovoru pro eXtra.cz odhalila, že slavný bojovník je milovníkem, který je v posteli spíše klidným a jednoduchým typem. Prý jí nikdy ani pořádně nenaplácal.

Lulu již několikrát veřejně uvedla, že Karlos, jenž se jinak prezentuje jako dravý lovec, je v intimních chvílích spíše krotkým jako kocourek.


"Byl celkem nudný a ne příliš kreativní. Od něj nečekejte žádné divočiny, takže pokud máte vysoká očekávání, můžete být zklamáni," uvedla žena, která naopak preferuje vášnivější zážitky v ložnici.

Zároveň tvrdí, že se s Karlosem jde maximálně o dvě pozice a milování s ním je na krátkou chvíli. Možná právě kvůli tomuto rozdílnému vkusu a přístupu měl jejich vztah krátké trvání. Aféra mezi nimi probíhala tři roky zpět, kdy byla Karlosova manželka Lela Ceterová těhotná.


Když se vztah vyvíjel jinak, než si milenka představovala, rozhodla se vyjít s kůží na trh a zveřejnila fotografie z koupelny „Vémolandu“, což vedlo k odhalení nevěry.

Je zřejmé, že mezi Lelou a Lulou panuje napětí, ačkoliv Lela je manželkou Karlose. Paradoxně to však byla Lulu, bývalá milenka, kdo vyzval Karlovu manželku ke konfrontaci. Nešlo však o zápas v MMA nebo boxu, ale o souboj v plácání po zadečku.

Tato kuriozní disciplína bude i součástí nadcházejícího turnaje organizace RedFace, a Lulu se již chystá na svou účast a hledá další soupeřky. "Vyzvala bych Lelu Ceterovou. Sice už nemáme žádný kontakt, ale když to bylo aktuální, tak mi posílala nelichotivé zprávy jako dlaždič," vysvětlila svůj motiv pro tuto výzvu. Není pochyb o tom, že mezi těmito dvěma výraznými osobnostmi stále panuje nepřátelství.Další články