Sleduj nás

Mikulášek: Karlos si potřebuje spravit sebevědomí, a proto si mě vybral. Já ho přesvědčím, že udělal chybu

Mikulášek: Karlos si potřebuje spravit sebevědomí, a proto si mě vybral. Já ho přesvědčím, že udělal chybu

Karlos Vémola si prý vybral zápas s Václavem Mikuláškem jenom proto, aby si mohl napravit pošramocené sebevědomí a přiblížil se tak k odvetě Zápasu století.

Nejjednodušší cesta k reparátu s Attilou? Takto nějak prý Terminátor uvažoval, když se začal navážet do „Baby Jagy“, pro něhož se celý tento spor stal velmi osobní. Jakmile došlo k oficiálnímu potvrzení této bitvy, začal tvrdě dřít, aby vyvedl z omylu nejen všechny pochybovače, ale hlavně samotného Karlose, který se domnívá, že pro něho Mikulášek bude jen pouhopouhou potravou.

Václav Mikulášek si věří na Karlose Vémolu


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Proč mě Karel vyzval? Protože má špatnou hlavu. Ono, dostat takové káóčko v tak důležitém zápase (s Attilou Véghem) a navíc ten hejt, co potom dostal… Sorry, zasloužil si ho, protože si dělal z toho člověka srandu, ponižoval ho, shazoval ho. Ono to nechá v hlavě takový škraloupek. Mě si vybral jako jednoduchý cíl. Chápu to a s radostí mu předvedu, že si nevybral jednoduchý cíl. Nechci o tom mluvit jako blablabla, nebo že doručím TKO v prvním kolem, to vůbec. Od toho tady nejsem. Já ukážu, že to bude úplně jinak, než si všichni myslí,“ zmínil Mikulášek.

Zároveň se tímto proslovem snaží vyvrátit, že by mohlo jít jen o marketingovou záležitost. „Je to blbost. Karel ten zápas chce, chce si na mě spravit hlavu. Jestli si někdo myslí, že je to jen taková show, tak se mýlí. Je mi víceméně jedno, co si lidé myslí, protože já to dělám pro sebe a ne pro nikoho cizího. Chci ten zápas vyhrát pro sebe, svůj tým a rodinu. O mě se nikdo nestará, nikdo za mě nic neplatí, každou věc jsem si vydřel a myslím i zasloužil. I když tenhle zápas asi ještě ne, ale Karel ho chtěl, tak ho bude mít,“ dodal Baba Jaga ve výpovědi pro nastartu.cz.Další články