Sleduj nás

Mike Tyson jako nejlepší boxer? Wilder silně nesouhlasil a oháněl se tím, že neznáme historii

Mike Tyson jako nejlepší boxer? Wilder silně nesouhlasil a oháněl se tím, že neznáme historii

Deontay Wilder má zajímavý názor, že tehdejší „Nejděsivější muž planety“ ve skutečnosti nevyhrál nad „nikým“ pořádným, aby se mohl považovat za nejlepšího.

Proti bývalému šampionovi těžké váhy WBC se postavilo několik jeho vlastních fanoušků. Ti se domnívali, že kdyby se měl utkat s Železným Mikem a jeho formou z roku 1987, tak by prohrál. S tím ale Wilder silně nesouhlasil.

„Chlapi, polovina z vás všech zku*vysynů neví vůbec nic o historii,“ reagoval Bronzový Bombarďák na svém živém streamu na Instagramu. „Pokud přijde řeč na téma boxu, tak upřímně o jeho historii nevíte vůbec nic,“ stál si za svým.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Nikdo neznáte fakta, nevíte ani hovno! Vaše znalosti se zakládají pouze na tom, co slyšíte ze svého okolí. Takže se vraťte do školy a udělejte si vlastní průzkum. Pokud tak učiníte, tak zjistíte, kolik bojovníků ze Síně slávy Mike Tyson vlastně porazil. Odpověď je dva… Pouhé zasrané dva! Naopak on sám dvakrát prohrál s Holyfieldem a jednou s Lewisem. Takže o čem ku*va jako všichni mluvíte?“ zlobil se.


The Bronze Bomber je statisticky nejúspěšnější knokautový umělec v celé historii těžké váhy. Ještě před odvetným soubojem s Tysonem Furym zvládl své soupeře ukončit v 98 % případů. Nyní se toto číslo snížilo na 95,3 %, ale ani tato hodnota nemá v tabulce konkurenci.

„Já vs. dvacetiletý Mike Tyson v jeho nejlepší formě? Vymlátil bych z něj duši,“ řekl doslova Wilder na konci minulého roku. Tedy ještě předtím, než utrpěl svou první porážku kariéry.


Pozoruhodné je, že za tento výrok byl Bronzový Bombardér napomenut i samotným Lennoxem Lewisem, který Wilderovi naznačil, že je padlý na hlavu.

„Deontayi, mám tě rád, ale nemel, prosím tě, sračky. Ještě nikdy jsi v ringu nestál s někým, kdo je tak divoký, hladový a zuřivý, že by ti byl schopný jednou ranou zlomit žebra. Někdo, kdo by lačnil po krvi a prahl po tvém životě. Ještě jsem to neviděl v žádném z tvých soupeřů,“ vzkázal mu Lewis.


Další články